Ucz się do zajęć i egzaminów

Kursy z Nauk Podstawowych

Kursy z Nauk Podstawowych to sprawdzony sposób na spokojną i efektywną naukę na pierwszych latach studiów, dzięki którym przygotujesz się na zajęcia i zdasz egzaminy z najwyższym wynikiem.

 

W jednym miejscu znajdziesz dobrze poukładaną i jasno przedstawioną wiedzę ze wszystkich najważniejszych źródeł, dostępną w każdej chwili! Na platformie czeka na Ciebie również lekarski zespół dydaktyczny, który odpowie na każde Twoje pytanie podczas nauki i pomoże Ci ją zaplanować – co na pierwszych latach jest nie lada wyzwaniem.

 

Dołącz do 70% studentów medycyny, którzy uczą się z WNL!

Kompleksowe przygotowanie do zajęć i egzaminów

Poznaj kursy wchodzące w skład Pakietu Student: Nauki Podstawowe.

Dlaczego warto?

Więcej niż LEK to portal e-learningowy, z którym uczy się ponad 70% studentów medycyny!

Sprawdzona metodyka

Dzięki naszej selekcji materiału nie musisz się zastanawiać, z czego się uczyć i czy informacje są aktualne – to znacząco skraca czas nauki. A dzięki możliwości personalizacji planu nauki uczysz się w swoim tempie i łączysz naukę z innymi obowiązkami, co jest kluczem do bycia efektywnym.

Zadajesz pytania i otrzymujesz odpowiedzi

Na kursie możesz zadawać pytania pod każdą informacją i uczyć się z tysięcy dyskusji, w których biorą udział inne osoby. Zespół moderatorów czuwa, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Szczególną uwagę zwracamy na zrozumienie materiału, co warunkuje jego długotrwałe zapamiętanie.

Prawdziwa alternatywa dla książek

Nie ogranicza nas format czy liczba stron, więc na naszych kursach znajdziesz tysiące ilustracji, atrakcyjnych schematów, interaktywnych przypisów czy pytań testowych i otwartych. Właściwa metodyka nauczania pozwala Ci na ich efektywne poznawanie i wygodne powtarzanie.

Dla kogo?

Kurs jest przeznaczony dla studentów pierwszych lat uczelni medycznych i dopasuje się do Twoich aktualnych potrzeb edukacyjnych!

Studenci kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego

Kursy najpierw pomogą Ci w codziennej nauce na zajęcia, a potem w uzyskaniu wymarzonego wyniku na egzaminie. Oparte są o najważniejsze aktualne podręczniki i atlasy oraz pozwolą Ci na spokojną, efektywną naukę ze stałym wsparciem zespołu lekarzy.

Studenci fizjoterapii i fizjoterapeuci

Dzięki kursom poznasz całą anatomię prawidłową, niezbędną do pracy fizjoterapeuty. Bogata baza precyzyjnych ilustracji układu kostnego i mięśniowego pozwoli Ci zrozumieć anatomię oraz przygotować się do pracy z masażem czy rehabilitacją.

Studenci kierunków medycznych

Jeśli studiujesz na położnictwie, pielęgniarstwie, ratownictwie medycznym lub farmacji, to Kursy z Nauk Podstawowych będą dla Ciebie idealnym wsparciem w nauce oraz pracy zawodowej. Ich kompleksowość i stałe wsparcie lekarzy pomogą Ci w budowaniu aktualnej wiedzy i nabywaniu kompetencji.

Grafika KNP Anatomia Pakiet Student Nauki Podstawowe

Ucz się skutecznie na pierwszych latach z Pakietem Student: Nauki Podstawowe!

Pakiet Student: Nauki Podstawowe to najlepsze rozwiązanie dla nauki przedmiotów przedklinicznych na pierwszych latach kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, a także innych kierunków medycznych.

W skład pakietu wchodzą Kursy z Anatomii oraz Fizjologii i Patofizjologii. Wybierając Pakiet Student, otrzymasz do niego dostęp na rok (12 miesięcy), a potem możesz korzystnie go przedłużać, zarówno jako pojedyncze kursy, jak i wszystkie na raz!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

W każdym miejscu na kursie możesz zadać pytanie w formie komentarza, a nasz lekarski zespół dydaktyczny odpowie Ci na nie. Z nami masz pewność, że odpowiedź otrzymasz zawsze na czas!

Tysiące komentarzy zostawionych przez inne osoby w merytorycznych dyskusjach pełnych wartościowych wskazówek ułatwią Ci zrozumienie treści kursu!

Korzystasz, jak chcesz

Kursy z Nauk Podstawowych możesz dostosować w pełni do swoich potrzeb i celów edukacyjnych.
Codzienna nauka na zajęcia? Przygotowanie do egzaminu? Dokształcanie w pracy? To wszystko możliwe!

Jak z podręcznika

Obszerne, pogrupowane tematycznie lekcje potrafią w pełni zastąpić naukę z podręczników.
W każdym momencie możesz wybrać dowolną lekcję, z którą chcesz się zapoznać – niezależnie od planu pracy.

Jak z kursu

Gdy chcesz zrealizować materiał w określonym czasie, plan pracy pozwoli Ci równomiernie rozłożyć naukę. Możesz zaplanować pracę z całym kursem lub z jego częścią.
Platforma przeprowadzi Cię kolejno przez lekcje zawierające interaktywne prezentacje oraz zestawy pytań powtórkowych.
Na koniec kursu możesz rozwiązać egzamin końcowy i ocenić poziom swojej wiedzy.

Jak z bazy pytań

Na kursach znajduje się baza pytań, w której czekają na Ciebie setki pytań testowych z zakresu zagadnień poruszanych na kursie, a także baza przypadków klinicznych, będąca idealnym rozwiązaniem dla ćwiczenia teorii w praktyce. Wszystkie pytania i zadania posiadają szczegółowe wyjaśnienia – dzięki nim z łatwością zrozumiesz poruszane zagadnienia. Pozostałe wątpliwości rozwiejesz dzięki komentarzom, na które odpowie Ci nasz zespół dydaktyczny.

Co zawierają kursy?

Kursy z Nauk Podstawowych zawierają wszystko, co pomoże Ci w efektywnej i regularnej nauce!
Dzięki starannie wybranym, atrakcyjnym materiałom usystematyzujesz swoją wiedzę i oszczędzisz cenny czas.
Właśnie te dwa aspekty – systematyzacja wiedzy i planowanie nauki z wyprzedzeniem są – kluczem do osiągnięcia dobrych wyników na egzaminach!

Interaktywne prezentacje

W jednym miejscu znajdziesz materiał z najważniejszych przedmiotów podstawowych wymaganych na studiach.
Ucz się efektywnie, powtarzaj i zapamiętuj na długie lata.

Baza pytań i przypadków klinicznych

Autorskie pytania testowe oparte na pytaniach z kolokwiów i egzaminów na uczelniach oraz moduł inspirujących przypadków klinicznych. Każde pytanie zawiera wyjaśnienie i połączone jest z odpowiednim materiałem w lekcji.
Bazę pytań testowych znajdziesz także w naszej aplikacji mobilnej.

Narzędzia do planowania nauki

Zaplanuj swoją naukę i ucz się, mając pewność, że zdążysz przygotować się do wszystkich zajęć i egzaminów.
Możesz skorzystać z proponowanego planu lub stworzyć go indywidualnie.

Materiały dydaktyczne

Kompleksowa wiedza w przystępnej formie

Merytoryczne slajdy, zestawy pytań otwartych i zamkniętych, stała możliwość zadawania pytań oraz zapoznawania się z pytaniami innych uczestników, a także z odpowiedziami udzielonymi przez zespół moderatorów!

Setki profesjonalnych ilustracji medycznych i zdjęć

Liczne atrakcyjne ilustracje medyczne ułatwiają zapamiętywanie trudniejszych partii materiału. Ilustracje projektowane są przez młodych lekarzy, którzy rozumieją, czego potrzeba w trakcie nauki. Zrozumienie zagadnień nigdy nie było tak łatwe!

Atrakcyjne schematy

Tysiące czytelnych i kompleksowych schematów
pozwolą Ci zapamiętać i utrwalić konkretne choroby, zaburzenia, zespoły czy objawy. Pomogą także strukturyzować wiedzę i utrwalać ją, dzięki czemu później szybko i wygodnie powtórzysz i odtworzysz trudne do zapamiętania szczegóły.

Setki interaktywnych przypisów

Wszystkie lekcje zawierają interaktywne przypisy z dodatkową treścią merytoryczną i pogłębionymi informacjami. Znajdziesz w nich również odniesienia do praktycznych przypadków klinicznych, ucząc się stosowania wiedzy w praktyce.

Autorskie animacje

Filmy i animacje medyczne ukazują dynamicznie to, co trudno odwzorować za pomocą statycznego obrazu. Objawy, odruchy, badania – to wszystko w końcu zobaczysz w akcji!

Opiekunowie kursów

Zespół Więcej niż LEK tworzą medycy z całej Polski! Multidyscylinarny, ponad 30-osobowy zespół redakcyjny projektuje nasze materiały edukacyjne oraz stale opiekuje się kursami tak, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Jesteśmy grupą ludzi, dla których edukacja medyczna to misja i pasja. Zdajemy sobie sprawę, że wiele problemów środowiska medycznego można rozwiązać dzięki znacznej poprawie edukacji medycznej.

Naszym celem jest stałe wspieranie medyków w efektywnym rozwoju zawodowym.

Opiekunowie kursu rozwiń zwiń
lek. Wojciech Zaremba

Lekarz, Redaktor Naczelny

Redaktor naczelny Więcej niż LEK, zaangażowany od 2012 r. w tworzenie wysokiej jakości materiałów dydaktycznych dla studentów medycyny i młodych […]

lek. Agnieszka Ziółkowska

Redaktorka i Moderatorka kursu z Anatomii

Redaktorka i Moderatorka kursu z Anatomii. Jest nauczycielem akademickim z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w naukach morfologicznych (anatomii, embriologii […]

lek. Eliza Fereniec

Lekarka, Redaktorka

lek. Michał Janas

redaktor

Lekarz stażysta z Poznania, który swoją przyszłość zdecydowanie widzi na sali operacyjnej, ale jeszcze nie potrafi zdecydować, co pociąga go […]

lek. Maciej Samczuk

redaktor

Nazywam się Maciek, jestem lekarzem stażystą z Lublina. Spełniając swoje marzenie przyszłość zawodową wiążę z anestezjologią i intensywną terapią, stanami […]

Michał Bulenda

redaktor

Student IV roku kierunku lekarskiego w polskim Cambridge (Wydziale Nauk Medycznych w Zabrzu ŚUM). Przygodę z materiałami dydaktycznymi przeżywam od […]

lek. Katarzyna Karoń

Lekarka, Redaktorka

Kasia ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarskim i rozpoczęła staż. Następny krok, który planuje to specjalizacja z interny, a […]

Kamila Meca

Młodszy redaktor

Studentka kierunku lekarskiego, mająca zaszczyt stawiać czoła trudom nauki na najbardziej ikonicznej polskiej uczelni, znanej przede wszystkim jako polskie Cambridge […]

lek. Agnieszka Stanisz

Lekarka, Moderatorka

Łodzianka z przypadku, przyszły specjalista chorób wewnętrznych z wyboru. Najpierw chciała mieć stadninę koni. Potem być projektantem ogrodów. Chemikiem. Aż […]

lek. Marcin Urbanowicz

Lekarz, Redaktor

lek. Alex Fitas

moderator, redaktor

Lekarz stażysta z Warszawy, który w przyszłości widzi się w tak zwanym zaszmaciu jako anestezjolog. Zawodowo zainteresowany intensywną terapią oraz […]

Julia Piskor

moderatorka, redaktorka

Studentka kierunku lekarskiego na jedynym w swoim rodzaju kampusie – polskim Cambridge (WNM w Zabrzu ŚUMu). Członkini nieformalnego ugrupowania notatkowego […]

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ważne dla siebie wiadomości!

Zapisz się do newslettera