Cennik

Ceny kursów

Produkt Cena brutto w zł Metody płatności
Kurs do LEK – dostęp na 6 miesięcy 1599 zł Płatność jednorazowa, raty
Kurs do LDEK – dostęp na 6 miesięcy 1599 zł Płatność jednorazowa, raty
Album – pierwszy zakup 99 zł Płatność jednorazowa
Album – regularna cena 300 zł Płatność jednorazowa
Kurs Prawa Lekarza – dostęp na 30 dni 299 zł Płatność jednorazowa

 

Od zamówienia kursu masz 7 dni na dokonanie wpłaty.

Ze względu na rosnącą skalę przedsięwzięcia, akceptujemy tylko płatności szybkimi przelewami, obsługiwanymi przez Przelewy24. Dzięki temu Twoja wpłata będzie zaksięgowana w mgnieniu oka, a Ty od razu uzyskasz dostęp do kursu. 🙂 Płacić można zarówno z poziomu aplikacji bankowej, jak i kartą.

Płatność ratalna

Wysokości rat i terminy płatności

Ze względu na liczne promocje i zniżki, które przewidujemy, ustaliliśmy procentowy system ratalny dla Kursu do LEK i LDEK:

Numer raty Kwota brutto w zł Termin płatności
1. 50% zamówienia 7 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia
2. 50% reszty zamówienia Do 35 dni od momentu zakupu
3. Reszta zamówienia Do 70 dni od momentu zakupu

Przykłady:

Zamówienie: Kurs do LEK/LDEK Kurs do LEK/LDEK + zniżka 10% Przedłużenie kursu na kolejną edycję ze zniżką 50% Sposób obliczenia Termin płatności
Całość zamówienia 1599zł 1439,10zł 799,50zł
1. rata 799,50zł 719,55zł 399,75zł 50% zamówienia 7 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia
2. rata 399,75zł 359,77zł 199,87zł 50% reszty zamówienia Do 35 dni od momentu zakupu
3. rata 399,75zł 359,77zł 199,87zł Reszta zamówienia Do 70 dni od momentu zakupu

Podczas składania zamówienia, w ostatnim kroku Potwierdzenie zamówienia wystarczy kliknąć na Płatność na raty i potwierdzić ten sposób płatności, klikając na Kupuję i płacę na raty.

Jak najbardziej! Dotyczy to zarówno 50% zniżki dla przedłużających dostęp, jak i voucherów oraz zniżki Study Buddy! Jeżeli zamówienie nie będzie opłacone w całości w momencie naliczenia zniżki, obniżona zostanie docelowa kwota oraz nieopłacone jeszcze raty. 🙂

Tak, bez problemu! Zaloguj się na platformie i przejdź do strony KONTO > Twoje zamówienia. Jeżeli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze opłacone, dostępna będzie opcja Zmień metodę płatności. W przeciwnym razie skontaktuj się z nami, pisząc na info@wiecejnizlek.pl.

W trosce o przyszłość kursów prowadzonych przez Więcej niż LEK, zniżki nie łączą się ze sobą w ramach jednego dostępu. Jednak przedłużając dostęp, zawsze możesz skorzystać ze zniżki 50%, niezależnie od promocji, które zostały zaaplikowane do Twoich wcześniejszych zamówień. 🙂

Niezależnie, czy chcesz przedłużyć dostęp od razu po wygaśnięciu obecnego, czy masz przerwę w nauce – możesz skorzystać ze zniżki 50% liczonej od ceny bazowej kursu.

Przedłużenia dokonuje się za pomocą konta kursanta, które już posiadasz. Wystarczy kliknąć zielony przycisk ‚przedłuż dostęp’, aby uzyskać dostęp na kolejne 6 miesięcy.

Jeżeli przedłużasz dostęp, następne 185 dni zostanie dodane do dostępu, który już posiadasz – dostępy się nie nakładają, a sumują. Dzięki temu nie musisz czekać do końca dostępu, żeby go przedłużyć!

Z płatności ratalnej możesz skorzystać kupując dostęp do Kursu do LEK i Kursu do LDEK. Płatności za Kurs Prawa Lekarza nie można rozłożyć na raty.

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓