• 720 lekcji
 • 1110 godzin nauki
Wydawnictwo WNL

Pakiet Student

Cel edukacyjny

Przygotowanie z zakresu Interny, Pediatrii, Chirurgii, Ginekologii, Psychiatrii, Medycyny Ratunkowej i Anestezjologii oraz Samodzielnych Nauk Klinicznych na zajęcia kliniczne, do egzaminów końcowych oraz pracy lekarza

Dla kogo

Dla studentów 3., 4, 5. i 6. roku kierunku lekarskiego, lekarzy stażystów i rezydentów

 • Roczny dostęp (12 miesięcy) do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych – Kursu z Interny, Pediatrii, Chirurgii, Ginekologii, Samodzielnych Nauk Klinicznych, Psychiatrii oraz Medycyny ratunkowej i Anestezjologii
 • Materiały do nauki dostępne w 100% online
 • Baza pytań, pytania otwarte, powtórki
 • Stała opieka dydaktyczna
 • Aplikacja mobilna „Więcej niż LEK – Baza pytań”
 • Idealne rozwiązanie do nauki w toku wielu lat studiów
 • Stała aktualizacja treści kursu
 • 720 lekcji
 • 1110 godzin nauki
 • Roczny dostęp (12 miesięcy) do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych – Kursu z Interny, Pediatrii, Chirurgii, Ginekologii, Samodzielnych Nauk Klinicznych, Psychiatrii oraz Medycyny ratunkowej i Anestezjologii
 • Materiały do nauki dostępne w 100% online
 • Baza pytań, pytania otwarte, powtórki
 • Stała opieka dydaktyczna
 • Aplikacja mobilna „Więcej niż LEK – Baza pytań”
 • Idealne rozwiązanie do nauki w toku wielu lat studiów
 • Stała aktualizacja treści kursu
Pierwszy zakup
12 miesięcy 241 zł m-c
 
2899
Zapisz się

Dlaczego warto?

Pakiet Student to najlepszy sposób na naukę do zajęć klinicznych i egzaminów!

Kliniki z Więcej niż LEK

Wybierając Pakiet Student, możesz uczyć się wygodnie na wszystkie zajęcia i egzaminy z przedmiotów klinicznych! Cała wiedza zebrana w jednym miejscu i pełna opieka dydaktyczna naszego zespołu lekarskiego, pozwolą Ci ze ze zrozumieniem budować wiedzę kliniczną, niezbędną zarówno podczas nauki do LEK jak i w pracy lekarza.

Kurs do LEK bez opłaty wstępnej

Po zakupie Pakietu Student, do Twojej biblioteki bezpłatnie dodamy Kurs do LEK (nie musisz ponosić opłaty wstępnej). Aby z niego skorzystać, wystarczy że przedłużysz dostęp do kursu lub będziesz mieć aktywny Abonament WNL.

Atrakcyjna cena i liczne promocje

Pakiet Student to najkorzystniejsza opcja wykupienia dostępu do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych na 12 miesięcy. Cenę pakietu możesz obniżyć korzystając ze wszystkich promocji, dostępnych w ramach portalu, takich jak voucher, czy zniżki grupowe!

Dla kogo?

Kursy z Nauk Klinicznych, dzięki swojej konstrukcji, są w stanie dostosować się do Twoich aktualnych potrzeb edukacyjnych!

Studenci

Na zajęcia i do egzaminów (w tym LEK!)

Kursy najpierw pomagają Ci w codziennej nauce na zajęcia, a potem w uzyskaniu wymarzonego wyniku na egzaminach. Kursy zawierają materiał i pytania z LEK, więc w trakcie studiów pracujesz już na wynik na egzaminie końcowym!

Lekarze stażyści

Idealne rozwiązanie do nauki na stażu

Staż wymaga ciągłego odświeżania wiedzy z różnych obszarów medycyny. Stale aktualizowane kursy stają się Twoją interaktywną bazą wiedzy, idealną do samodoskonalenia.

Lekarze rezydenci

Aktualne wytyczne i dostęp do społeczności

Praca w zawodzie wymaga zarówno solidnych podstaw, jak i najświeższych informacji. Czasu natomiast jest znacznie mniej niż na studiach. Nasze kursy będą dla Ciebie doskonałą bazą oraz źródłem wiedzy o najnowszych wytycznych. Stały dostęp do społeczności pozwoli Ci rozwiewać wszystkie wątpliwości.

Dlaczego warto wybrać Pakiet Student?

To najkorzystniejszy i najwygodniejszy model nauki z Kursami z Nauki Klinicznych!

Kurs Opłata początkowa i dostęp na 6 miesięcy Przedłużenie dostępu na kolejne 6 miesięcy Koszt nauki przez 12 miesięcy bez Pakietu Student Koszt nauki przez 12 miesięcy z Pakietem Student
Kurs z Interny 399 zł 294 zł 4111 zł 2899 zł
Kurs z Pediatrii 399 zł 294 zł
Kurs z Chirurgii 299 zł 234 zł
Kurs z Ginekologii 299 zł 234 zł
Kurs z Psychiatrii 299 zł 234 zł
Kurs z Samodzielnych Nauk Klinicznych 299 zł 294 zł
Kurs z Medycyny Ratunkowej i Anestezjologii 299 zł 234 zł

Kupujesz raz, przedłużasz, kiedy chcesz

Możesz przedłużać dostęp do każdego z wcześniej wykupionych kursów.

Pierwszy zakup Pakietu Student

Aktywujesz pakiet i otrzymujesz 12 miesięcy dostępu do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych. Po zakupie zaczynasz dostęp, kiedy tylko chcesz.

 • Możliwość aplikowania zniżek
 • Płatność natychmiastowa lub do 7 dni

Przedłużenie dostępu

Po pierwszym zakupie Pakietu Student możesz przedłużać do niego dostęp, kiedy chcesz i na ile miesięcy chcesz.

 • Możliwość przedłużania na 1/6/12 miesięcy
 • Stała aktualizacja materiałów i opieka dydaktyczna
 • Dostępy do wcześniejszych postępów i statystyk

Abonament WNL

Chcesz utrzymać dostęp do wszystkich kursów?
Abonament WNL to stała cena za dostęp do wszystkich kupionych wcześniej kursów wydawnictwa WNL!

od 999 / 1 m-c

Korzystasz, jak chcesz

Kursy z Nauk Klinicznych możesz dostosować w pełni do swoich potrzeb i celów edukacyjnych. Codzienna nauka na zajęcia? Przygotowanie do egzaminu? Dokształcanie w pracy? To wszystko możliwe!

Jak z podręcznika

Obszerne, pogrupowane tematycznie lekcje potrafią w pełni zastąpić naukę z podręczników. W każdym momencie możesz wybrać dowolną lekcję, z którą chcesz się zapoznać – niezależnie od planu pracy. Zestaw 10 pytań testowych na końcu każdej lekcji pozwoli Ci ocenić, jak dobrze udało Ci się przyswoić materiał i przygotować na kolejne zajęcia.

Jak z kursu

Gdy chcesz zrealizować materiał w określonym czasie, plan pracy pozwoli Ci równomiernie rozłożyć naukę. Możesz zaplanować pracę z całym kursem lub z jego częścią. Platforma przeprowadzi Cię kolejno przez lekcje zawierające interaktywne prezentacje oraz zestawy pytań powtórkowych. Na koniec kursu możesz rozwiązać egzamin końcowy i ocenić swój poziom wiedzy.

Jak z bazy pytań

Na każdym kursie znajduje się baza pytań, w której czekają na Ciebie tysiące oficjalnych i autorskich pytań z zakresu kursu. Wszystkie pytania posiadają szczegółowe wyjaśnienia, które pomogą Ci zrozumieć poruszane w nich zagadnienia. Pozostałe wątpliwości rozwiejesz w komentarzach do pytań, które są objęte pełną opieką dydaktyczną naszego zespołu.

Co zawierają kursy?

Kursy z Nauk Klinicznych zawierają wszystko, co pomoże Ci w efektywnej i regularnej nauce! Starannie wybrane, atrakcyjne materiały pomogą Ci usystematyzować wiedzę i oszczędzić cenny czas. Właśnie te dwa aspekty – systematyzacja wiedzy i zaplanowanie nauki z wyprzedzeniem są kluczem do osiągnięcia dobrych wyników na egzaminach!

Interaktywne prezentacje

W jednym miejscu znajdziesz cały materiał z przedmiotów klinicznych wymagany na studiach! Ucz się efektywnie, powtarzaj i zapamiętuj na długie lata.

Baza pytań

Baza pytań autorskich, wybrane pytania z bazy CEM i archiwalnych egzaminów LEK. Każde pytanie i odpowiedzi do niego są opatrzone wyjaśnieniami i połączone z treściami na slajdach w prezentacjach. Bazę pytań znajdziesz też w aplikacji mobilnej.

Narzędzia do planowania nauki

Zaplanuj swoją naukę i ucz się, mając pewność, że zdążysz przygotować się do wszystkich egzaminów. Możesz skorzystać z proponowanego planu lub stworzyć go indywidualnie.

Materiały dydaktyczne

Kompleksowa wiedza w przystępnej formie

30 tysięcy merytorycznych slajdów, 5500 pytań zamkniętych, 2500 pytań otwartych, i stała możliwość zadawania pytań oraz poznania pytań innych uczestników oraz odpowiedzi udzielonych przez zespół moderatorów!

Setki profesjonalnych ilustracji medycznych i zdjęć

Liczne i atrakcyjne ilustracje medyczne ułatwiają zapamiętanie trudniejszych partii materiału. Ilustracje projektowane są przez młodych lekarzy, którzy rozumieją, czego potrzeba w trakcie nauki. Zrozumienie zagadnień nigdy nie było tak łatwe!

Schematy i mnemonki

Seria szczegółowych schematów i graficznych mnemonek pozwoli zapamiętać konkretne skale, tabele, zespoły czy objawy. Mają one na celu pomóc Ci z przyjemnością tworzyć spusty pamięci, dzięki którym łatwo odtworzysz trudne do zapamiętania szczegóły.

Tysiące przypisów i bibliografia

Interaktywne przypisy zawierają dodatkowe treści merytoryczne i informacje pogłębiające Twoją wiedzę. Znajdziesz tam również odniesienia do źródeł z oficjalnej listy Centrum Egzaminów Medycznych.

Autorskie animacje

Filmy i animacje medyczne ukazują dynamicznie to, co trudno pokazać statycznym obrazem. Objawy, odruchy, badania - to wszystko w końcu zobaczysz w akcji!

Pełna opieka dydaktyczna online

Zespół moderatorów czuwa, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Masz pewność, że otrzymasz odpowiedź na czas!

Tysiące komentarzy w merytorycznych dyskusjach pełnych wartościowych wskazówek ułatwiających zrozumienie treści kursu.

Certyfikaty i punkty edukacyjne

Nasza metodyka i wyniki przekonały: Naczelną Izbę Lekarską i Wielkopolską Izbę Lekarską, które udzieliły nam swoich akredytacji. Realizując kurs, otrzymasz certyfikat jego ukończenia i punkty edukacyjne!

Album map myśli

Na naszych kursach poznasz nowe techniki notowania i budowania skojarzeń. Nauczymy Cię również, jak skutecznie organizować swoją wiedzę, aby zapamiętywać trwale.

Opiekunowie kursów

Zespół Więcej niż LEK tworzą medycy z całej Polski! Multidyscylinarny, ponad 30-osobowy zespół redakcyjny, projektuje nasze materiały edukacyjne oraz stale opiekuje się kursami tak, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Jesteśmy grupą ludzi, dla których edukacja medyczna to misja i pasja. Zdajemy sobie sprawę, że wiele problemów środowiska medycznego można rozwiązać dzięki znacznej poprawie edukacji medycznej. Naszym celem jest stałe wspieranie medyków w efektywnym rozwoju zawodowym.

Opiekunowie kursu rozwiń zwiń
lek. Wojciech Zaremba

Lekarz, Redaktor Naczelny

lek. Katarzyna Zaremba

Lekarka, Redaktorka

lek. Mikołaj Kolasiński

Lekarz, Dyrektor Kreatywny

lek. Dariusz Chrapek

Lekarz, Metodyk Nauczania

lek. Eliza Fereniec

Lekarka, Redaktorka

lek. Joanna Chorbińska

Lekarka, Redaktorka

lek. Karolina Rafałowicz

Lekarka, Moderatorka

Julia Buchnat

lek. Katarzyna Karoń

Lekarka, Redaktorka

lek. Katarzyna Zając

Lekarka, Redaktorka

lek. Marta Kolasińska

Lekarka, Redaktorka

Paweł Jarkowski

Redaktor

lek. Radosław Żubka

Lekarz, Redaktor

Sara Kowalska-Żubka

Redaktorka

Tomasz Zemła

Redaktor

Tomasz Jurasz

Moderator

Oliwia Naskręt

Moderatorka

lek. Mateusz Tomaszewski

Lekarz, Moderator

Marta Krzysztofik

Moderatorka

lek. Maciej Smoła

Lekarz, Moderator

lek. Dominika Spyra-Skrabaczewska

Lekarka, Moderatorka

lek. Agnieszka Stanisz

Lekarka, Moderatorka

lek. Bogna Brzezińska

Lekarka, Moderatorka

lek. Aneta Choręziak

Lekarka, Moderatorka

Aneta jest lekarzem stażystą, ukończyła kierunek lekarski na UMP, otrzymując dyplom z oceną bardzo dobrą. Za osiągnięcia w działalności naukowej […]

Współpracujemy z Uniwersytetami i Samorządami z całej Polski

Poznaj Więcej niż LEK i dowiedz się dlaczego współpraca z Uniwersytetami pozwala studentom najlepiej przygotować się do zajęć klinicznych i uzyskiwać najwyższe wyniki na egzaminach końcowych!

Dowiedz się więcej

Kursy sprawdzone przez tysiące medyków.

Na portalu Więcej niż LEK realizowanych jest ponad 10 000 kursów rocznie!

Poznaj recenzje naszych absolwentów!

Najlepszy sposób na wysokie wyniki

Zdecydowane zadowolenie

97 %

Najwyższe wyniki!

98 %

Uchwytne efekty

13 %

Nasza metodyka i wyniki przekonały Naczelną i Wielkopolską Izbę Lekarską, które udzieliły nam swoich akredytacji!

LEK - Archiwalne wyniki

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma możliwości wykupienia Pakietu Student na czas krótszy niż 12 miesięcy.

W skład Pakietu Student wchodzi 7 obszernych Kursów z Nauk Klinicznych – ich realizacja w okresie krótszym niż 12 miesięcy jest praktycznie niemożliwa. Pakiet powstał z myślą o osobach planujących swoją naukę do zajęć klinicznych na 4., 5. i 6. roku studiów.

Dostęp do kursów wchodzących w skład Pakietu Student możesz przedłużyć na 2 sposoby:


 1. Wykupując pojedyncze przedłużenie dostępu do wybranych przez siebie kursów;

 2. Wykupując Abonament WNL – który poza przedłużeniem dostępu do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych, przedłuży również Kurs do LEK dodany do Twojej biblioteki Kursów przy zakupie Pakietu Student!

Czas dostępu do pojedynczych Kursów z Nauk Klinicznych wykupionych indywidualnie oraz czas dostępu do Kursów z Nauk Klinicznych w ramach “Pakietu Student” nie podlegają łączeniu. 

Przykład: Masz wykupiony Kurs z Chirurgii, do którego zostały Ci 2 miesiące dostępu. Po wykupieniu Pakietu Student, dostęp do wszystkich kursów wchodzących w skład pakietu wynosi 12 miesięcy – także do Kursu z Chirurgii. Dostęp z Pakietu Student “wchłania” pozostałe 2 miesiące dostępu do Kursu z Chirurgii.

W wypadku, jeśli w trakcie trwania dostępu do Pakietu Student kupisz dostęp do Kursu z Nauk Klinicznych wchodzących w skład pakietu, dostęp do tego kursu zostanie przedłużony o różnicę dostępu do danego kursu wynikającą z dostępu z pakietu i pojedynczego dostępu.

Przykład: Zostały Ci 2 miesiące dostępu do Kursów z Nauk Klinicznych w ramach Pakietu Student. Po przedłużeniu dostępu do Kursu z Chirurgii o 6 miesięcy, dwa miesiące biegną w ramach pozostałego dostępu z Pakietu Student – czyli de facto taki zabieg wydłuży czas trwania dostępu do Kursu z Chirurgii o 4 miesiące.

Możesz skorzystać z kodu otrzymanego w ramach zniżki grupowej lub vouchera, które dystrybuujemy w ramach różnych współprac!


Jak najbardziej! Wybierając Pakiet Student płatność możesz rozłożyć na 3 raty 0%. Zaznacz opcję “płacę na raty” w podsumowaniu – czyli ostatnim kroku składania zamówienia. 😊

 

Opis naszego systemu ratalnego znajdziesz w zakładce cennik.

 

Wybierając płatność ratalną do zamówienia nadal możesz dodać kod rabatowy. Jeżeli zamówienie nie będzie opłacone w całości w momencie naliczenia zniżki, obniżona zostanie docelowa kwota oraz nieopłacone jeszcze raty. 🙂

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj ważne dla siebie wiadomości!

Zapisz się do newslettera