Najczęściej zadawane pytania

W Więcej niż LEK oferujemy kursy dla medyków na każdym etapie nauki. Nieważne, czy dopiero zaczynasz studia, przygotowujesz się do sesji, piszesz egzamin końcowy czy też wchodzisz w praktykę zawodową - u nas znajdziesz kursy, dzięki którym nauka będzie kompleksowa i efektywna!

Jesteś studentem 1-3 roku studiów?

To doskonały czas, aby nauczyć się… jak się uczyć! Rekomendujemy Ci Kurs Efektywnej Nauki. Poznasz biologiczne i psychologiczne podstawy procesu uczenia się oraz wypracujesz kluczowe nawyki edukacyjne, których realizacja czyni codzienną, długofalową naukę przyjemną, kompleksową i trwałą.

Jesteś studentem 3-5 roku studiów, lekarzem stażystą lub początkującym rezydentem?

Skorzystaj z Kursów Nauk Klinicznych (KNK) - pojedynczo lub w komplecie! KNK to idealne rozwiązanie na lata - od wejściówek, przez egzaminy, po pracę w zawodzie i naukę w trakcie specjalizacji. Kursy te pomogą Ci w codziennej nauce na zajęcia, a następnie w uzyskaniu wymarzonego wyniku na egzaminach.
Staż i praca w zawodzie wymagają ciągłego odświeżania wiedzy z różnych obszarów medycyny. Kursy Nauk Klinicznych będą dla Ciebie doskonałą bazą oraz źródłem wiedzy o najnowszych wytycznych.
Pamiętaj, że zakup wszystkich kursów z nauk klinicznych zwalnia Cię z pierwszej opłaty za Kurs do LEK! Jest to zatem najlepsza możliwa inwestycja w przyszłość, gdyż od egzaminu LEK zależy to gdzie i w czym będziesz się specjalizować! LINK do strony o KNK

 

Przygotowujesz się do egzaminu końcowego LEK lub LDEK?

Wybierz Kurs do LEK lub Kurs do LDEK!

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy, najlepsza baza pytań – z nami nauka do egzaminu końcowego będzie spokojna i skuteczna.

 

Więcej niż LEK to pewność, że uczysz się z aktualnych źródeł. Powtarzając, realnie systematyzujesz wiedzę, a na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości otrzymasz odpowiedzi.

 

Inne nasze kursy masz już za sobą? A może jesteś lekarzem na stażu, rezydenturze lub lekarzem specjalistą?

Skorzystaj z kursów, które realnie zwiększą jakość i bezpieczeństwo wykonywanej przez Ciebie pracy!


 • Kurs Prawa Lekarza - to praktyczny kurs z zakresu prawa medycznego. Dzięki niemu dowiesz się jak organizować i prowadzić dokumentację, jak ustrzec się rozpraw sądowych i co zrobić, gdy ktoś oskarży Cię o błąd w sztuce lekarskiej. Po ukończeniu kursu otrzymasz 10 szablonów dokumentacji medycznej do wykorzystania we własnej praktyce a także ważną bezterminowo konsultację z zakresu prawa medycznego z mec. Radosławem Tymińskim - autorem kursu. LINK DO PODSTRONY

 • Kurs Twój Pierwszy Dyżur - to kurs, który przygotuje Cię do efektywnego przeprowadzenia diagnostyki różnicowej pacjentów zgłaszających się z najczęściej występującymi objawami do szpitala, POZ, NPL i SOR. Nauczysz się lekarskiego rozumowania - zaczynając od pierwszego kontaktu z pacjentem i zadania kluczowych pytań, przez wybranie optymalnej metody diagnostyki aż po interpretacje wyników i zaplanowanie leczenia. Premiera kursu już 11 listopada! LINK DO PODSTRONY

 • Kurs Efektywnej Nauki - Jeśli interesuje Cię indywidualny rozwój lub planujesz rozpocząć pracę dydaktyczną, szczerze polecamy Ci Kurs Efektywnej Nauki! Wiedza w nim zawarta jest uniwersalna i pomoże na każdym etapie rozwoju zawodowego. Premiera kursu w grudniu 2021 roku!


 

Pamiętaj, że wszystkie kursy, z których skorzystasz na przestrzeni lat znajdą się w Twojej bibliotece. Aby odświeżyć zawartą w nich wiedzę, wystarczy, że wykupisz do nich przedłużenie, lub w przypadku kursów wydawnictwa WNL - aktywujesz abonament WNL.

Zarówno pojedyncze przedłużenia dostępu do kursów jak i abonament WNL dają Ci dostęp do najnowszej, stale aktualizowanej wersji kursu, opieki dydaktycznej oraz wszystkich Twoich notatek, kolekcji i statystyk.

Jeśli nadal masz wątpliwości, który kurs wybrać, zapraszamy do kontaktu.

Jest to kwestia indywidualnej decyzji każdej osoby uczącej się z kursem. 🙂

 

Samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę – po opłaceniu zamówienia otrzymasz dostęp do Portalu na 6 miesięcy (185 dni).


Jeśli planujesz naukę na dłuższy okres, to po 6 miesiącach masz możliwość przedłużania dostępu na 1, 6 lub 12 miesięcy.

 

Dzięki możliwości ustawienia indywidualnego planu kursu, możesz zacząć naukę, kiedy tego potrzebujesz.


Możesz także dostosować tempo do swoich potrzeb i innych zobowiązań.

Dostęp do portalu daje dostęp do lekcji, bazy pytań, narzędzi komunikacyjnych, możliwość zapisywania slajdów, pytań kontrolnych i wątków w systemie pytań i odpowiedzi do późniejszej powtórki. 🙂

Przez cały czas trwania dostępu możesz również korzystać z naszej autorskiej aplikacji mobilnej - “Więcej niż LEK - Baza Pytań”.

Dostęp do konkretnego kursu na 6 miesięcy (185 dni) otrzymasz po opłaceniu całości zamówienia lub 1. raty. Zapisy są otwarte przez cały rok, więc samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę! 

Możesz wybrać dogodny tryb nauki i dostosować portal do swoich potrzeb.

Po zakończeniu dostępu możesz go przedłużyć na 1, 6 lub 12 miesięcy!

Wszystko zależy od tego, na jaki kurs się zdecydujesz,na jaki okres zaplanujesz naukę oraz z jakim wyjściowym poziomem wiedzy rozpoczniesz realizację kursu. Pierwszy dostęp do wszystkich naszych kursów trwa 185 dni (6 miesięcy).

Jeśli okaże się, że potrzebujesz więcej czasu aby w pełni skorzystać z potencjału każdego z kursów, w każdej chwili możesz przedłużyć dostęp o 1, 6 lub 12 miesięcy!

Szacunkowy czas realizacji kursów:

 • Interna 100-300 godzin;

 • Pediatria 80-240 godzin;

 • Chirurgia 60-180 godzin;

 • Ginekologia 40-120 godzin;

 • Samodzielne nauki kliniczne 60-80 godzin;

 • Kurs do LEK 200 godzin;

 • Kurs do LDEK 200 godzin;

 • Kurs Prawa Lekarza - 10-20 godzin.


Dla Kursu do LEK/LDEK wyróżniliśmy trzy przykładowe plany nauki: Sposób minimalny

– Prezentacje + Baza pytań – Jest to podstawa merytoryczna kursu. Nauka zajmuje średnio 4 godziny dziennie.Sposób podstawowy

– Prezentacje + Baza pytań + Powtórki – Pozwala na prowadzenie efektywnej nauki opartej na regularnym powtarzaniu. Nauka zajmuje średnio 5 godzin dziennie.Sposób „Pełny potencjał”

– Prezentacje + Baza pytań + Powtórki + Album map myśli – Pozwala w pełni usystematyzować materiał do egzaminu oraz w pełni zrozumieć zagadnienia. Wymaga poświęcenia dodatkowego czasu na pracę z mapami myśli. Nauka zajmuje średnio 6 godzin dziennie.

Nie, na kursie nie ma limitu miejsc.

Możesz skorzystać ze zniżek grupowych! 🙂Study Group to zniżka -10% dla grupy od 5 do 50 osób.Study Year to zniżka -15% dla grupy od 51 do 500 osób.Study Uni to zniżka -20% dla grupy powyżej 500 osób.
Więcej informacji o zniżkach znajdziesz na podstronie Promocje.

Pamiętaj - zniżki nie łączą się.

Kiedy kończy się dostęp do portalu, tracisz możliwość aktywnego korzystania z kursu oraz z aplikacji mobilnej.

Wszystkie Twoje ustawienia, kolekcje i postępy zostają niezmienione. Uzyskane certyfikaty będą dostępne dla Ciebie do pobrania także po zakończeniu dostępu.

Konto możesz aktywować przedłużając dostęp do konkretnego kursu lub wykupując abonament Więcej niż LEK, który daje stały dostęp do wszystkich wcześniej wykupionych kursów wydawnictwa Więcej niż LEK. 🙂

Możesz przedłużać dostęp do kursów z Twojej biblioteki kiedy tylko chcesz, nawet po dłuższej przerwie.


Oferujemy trzy warianty przedłużenia dostępu: na 1, 6 lub 12 miesięcy! Dłuższy okres przedłużenia dostępu, to niższa cena za miesiąc.


Po przedłużeniu zachowujesz wszystkie statystyki, notatki i postępy wypracowane na kursie.
Jeśli chcesz przedłużyć więcej niż jeden dostęp do kursów wydawnictwa WNL, skorzystaj z Abonamentu! Abonament WNL to cena za przedłużenie dostępu do wszystkich kursów WNL z Twojej biblioteki.


Cena abonamentu jest niezależna od liczby kursów – im więcej kursów realizujesz, tym więcej zyskujesz. :)

Aplikacja „Więcej niż LEK – Baza pytań” jest w pełni zintegrowana z nauką na portalu oraz wliczona w cenę dostępu do Kursu do LEK/LDEK oraz Kursów z Nauk Klinicznych. Aby korzystać z aplikacji, musisz mieć aktywny dostęp do kursu. Trzon kursu, czyli lekcje dostępne są tylko w pełnej, przeglądarkowej wersji. Stąd też mając na uwagę naszą metodykę kształcenia nie przewidujemy możliwości wykupienia dostępu do aplikacji bez dostępu do kursu.

Dostęp do aplikacji będziesz mieć tak długo, jak aktywny dostęp do kursu. 🙂

W aplikacji znajdziesz ponad 5 400 pytań z LEK/ponad 5 100 pytań z LDEK, wyjaśnienia do każdego pytania, jak i odpowiedzi, moduł dyskusji, a w nich – kilkanaście tysięcy komentarzy. W aplikacji jest możliwość filtrowania pytań oraz ustawienia indywidualnego planu pracy z pytaniami. 🙂

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓