Pomoc – często zadawane pytania

Podstawowe pytania

Jest to kwestia indywidualnej decyzji każdej osoby. 🙂

Samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę – po opłaceniu zamówienia otrzymasz dostęp na 6 miesięcy (185 dni).

Dzięki możliwości ustawienia indywidualnego planu kursu, możesz zacząć naukę, kiedy tego potrzebujesz. Możesz także dostosować tempo do swoich potrzeb i innych zobowiązań.

Szczegółowe informacje dotyczące planów kursów i możliwych trybów nauki, znajdziesz na odpowiedniej podstronie: Kurs do LEK lub Kurs do LDEK.

Dostęp do platformy daje dostęp do lekcji, bazy pytań, narzędzi komunikacyjnych, a także możliwość zapisywania slajdów, pytań kontrolnych i wątków w systemie pytań i odpowiedzi do późniejszej powtórki. 🙂

Dostęp do platformy otrzymasz po opłaceniu całości zamówienia lub 1. raty, na 6 miesięcy (185 dni). Zapisy są otwarte przez cały rok, więc samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę.

Możesz wybrać dogodny tryb nauki i dostosować platformę do swoich potrzeb. Szczegółowe informacje dotyczące planów kursów i możliwych trybów nauki, znajdziesz na odpowiedniej podstronie: Kurs do LEK lub Kurs do LDEK.

Zarówno Kurs do LEK, jak i Kurs do LDEK w całości odbywają się na platformie e-learningowej. Tam znajdują się wszystkie lekcje i dostępne są wszystkie materiały.

Z portalu można korzystać w dwóch trybach, w zależności od potrzeb: „Swobodnego dostępu” lub „Podejścia do kursu”.

„Swobodny dostęp”, pozwala na dowolne korzystanie z portalu wedle własnej potrzeby, jak ze zbioru elektronicznych podręczników.

„Podejście do kursu” umożliwi Ci systematyczne przygotowanie do egzaminu i uzyskanie certyfikatu ukończenia kursu. Nasze sugerowane plany nauki zakładają naukę tylko w dni robocze. Są to kolejno:

Sposób minimalny – Prezentacje + Baza pytań – Jest to podstawa merytoryczna kursu. Nauka zajmuje średnio 4 godziny dziennie.

Sposób podstawowy – Prezentacje + Baza pytań + Powtórki – Pozwala na prowadzenie efektywnej nauki opartej na regularnym powtarzaniu. Nauka zajmuje średnio 5 godzin dziennie.

Sposób „Pełny potencjał” – Prezentacje + Baza pytań + Powtórki + Album map myśli – Pozwala w pełni usystematyzować materiał do egzaminu oraz w pełni zrozumieć zagadnienia. Wymaga poświęcenia dodatkowego czasu na pracę z mapami myśli. Nauka zajmuje średnio 6 godzin dziennie.

Zrezygnowaliśmy z limitu miejsc na naszych kursach, a także limitu materiałów drukowanych. 🙂

Możesz skorzystać za zniżki Study Buddy, czyli 100 zł mniej za uczestnictwo w kursie dla Ciebie i znajomej osoby oraz Study Group, czyli zniżki grupowej -10% dla grupy od 10 do 30 osób. 🙂

Wprowadziliśmy także zniżkę Study Year – 15% dla grupy od 100 do 300 osób.

Więcej informacji o zniżkach znajdziesz na podstronie Promocje. 🙂

Możesz skorzystać ze zniżki 50% dla uczestników poprzednich edycji.

Więcej informacji znajdziesz na podstronie Promocje. 🙂

Kiedy kończy się dostęp do portalu, tracisz możliwość aktywnego korzystania z kursu. Jednak wszystkie Twoje ustawienia, kolekcje i postępy zostają niezmienione, a konto możesz aktywować przedłużając dostęp. 🙂

Niezależnie, czy chcesz przedłużyć dostęp od razu po wygaśnięciu obecnego, czy masz przerwę w nauce – możesz skorzystać ze zniżki 50% liczonej od ceny bazowej kursu.

Przedłużenia dokonuje się za pomocą konta kursanta, które już posiadasz. Wystarczy kliknąć zielony przycisk ‚przedłuż dostęp’, aby uzyskać dostęp na kolejne 6 miesięcy.

Jeżeli przedłużasz dostęp, następne 185 dni zostanie dodane do dostępu, który już posiadasz – dostępy się nie nakładają, a sumują. Dzięki temu nie musisz czekać do końca dostępu, żeby go przedłużyć!

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓