Pomoc – często zadawane pytania

Podstawowe pytania

Edycje kursu zaczynają się zawsze na początku czerwca lub na początku listopada. Kurs do LEK trwa 14 tygodni, a Kurs do LDEK trwa 13 tygodni.

Szczegółowy, domyślny plan kursów znajdziesz na odpowiedniej podstronie: Kurs do LEK lub Kurs do LDEK.

Możesz również ułożyć swój indywidualny plan i dostosować naukę do swoich potrzeb. 🙂

Dostęp do platformy daje dostęp do lekcji, bazy pytań, narzędzi komunikacyjnych, a także możliwość zapisywania slajdów, pytań kontrolnych i wątków w systemie pytań i odpowiedzi do późniejszej powtórki. 🙂

Dostęp do platformy w ramach edycji zimowej jest aktywny do 10 kwietnia kolejnego roku, a w ramach edycji letniej do 10 listopada. Dzięki temu zawsze możesz przedłużyć dostęp w ramach zapisów i uczyć się cały rok! 🙂

Punktem kulminacyjnym półrocznego dostępu do platformy jest 14-tygodniowy Kurs do LEK lub 13-tygodniowy Kurs do LDEK, przygotowujący do jesiennego lub wiosennego egzaminu. Jest to okres wzmożonej aktywności innych użytkowników. 🙂

Zarówno Kurs do LEK, jak i Kurs do LDEK w całości odbywają się na platformie e-learningowej. Tam znajdują się wszystkie lekcje i dostępne są wszystkie materiały.

Z platformy można korzystać na różne sposoby w zależności od tego, ile masz czasu na naukę. Nasze sugerowane tryby nauki zakładają naukę tylko w dni robocze. Są to kolejno:

Sposób minimalny – Prezentacje + Baza pytań – Jest to podstawa merytoryczna kursu. Nauka zajmuje średnio 4 godziny dziennie.

Sposób podstawowy – Prezentacje + Baza pytań + Powtórki – Pozwala na prowadzenie efektywnej nauki opartej na regularnym powtarzaniu. Nauka zajmuje średnio 5 godzin dziennie.

Sposób „Pełny potencjał” – Prezentacje + Baza pytań + Powtórki + Album map myśli – Pozwala w pełni usystematyzować materiał do egzaminu oraz w pełni zrozumieć zagadnienia. Wymaga poświęcenia dodatkowego czasu na pracę z mapami myśli. Nauka zajmuje średnio 6 godzin dziennie.

Nauka długofalowa – Prezentacje + Baza pytań 2x + Powtórki + Album map myśli + nauka przez 6-12 miesięcy z planem nauki bardziej rozłożonym w czasie. Przeznaczony dla osób z małą ilością czasu w ciągu dnia, studentów 5. i 6. roku, osób, które mają zaległości, osób opiekujących się dziećmi lub osób, które studiowały w innym języku. Nauka zajmuje średnio 3 godziny dziennie, jednak trwa od 6 do 12 miesięcy.

Codzienna praktyka – Tryb książki – Wykorzystywanie platformy wedle własnego pomysłu do prowadzenia nauki do egzaminów lub nauki w ramach codziennej praktyki lekarskiej.

Zrezygnowaliśmy z limitu miejsc na naszych kursach. Nadal jednak dostępna jest ograniczona liczba zestawów materiałów drukowanych – w przypadku Kursu do LEK będzie to 1500 sztuk, a dla Kursu do LDEK – 200 sztuk. Jeśli więc planujesz korzystanie z albumu map myśli podczas nauki do egzaminów – zachęcamy do jak najszybszego zapisania się.

Możesz skorzystać za zniżki Study Buddy, czyli 100 zł mniej za uczestnictwo w kursie dla Ciebie i znajomej osoby oraz Study Group, czyli zniżki grupowej -10% dla grupy od 10 do 30 osób. 🙂

Więcej informacji o zniżkach znajdziesz na podstronie Promocje. 🙂

Możesz skorzystać ze zniżki 50% dla uczestników poprzednich edycji.

Więcej informacji znajdziesz na podstronie Promocje. 🙂

Kiedy kończy się dostęp do portalu, tracisz możliwość aktywnego korzystania z kursu. Jednak wszystkie Twoje ustawienia, kolekcje i postępy zostają niezmienione, a konto możesz aktywować przedłużając dostęp. 🙂

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓

ZAPISZ SIĘ