Pomoc – często zadawane pytania

Podstawowe pytania

Edycje kursu zaczynają się zawsze na początku czerwca lub na początku listopada. Kurs do LEK trwa 14 tygodni, a Kurs do LDEK trwa 13 tygodni.

Szczegółowy, domyślny plan kursów znajdziesz na odpowiedniej podstronie: Kurs do LEK lub Kurs do LDEK.

Możesz również ułożyć swój indywidualny plan i dostosować naukę do swoich potrzeb. Funkcja ta jest dostępna dla kursu LEK. Dla kursu LDEK będzie dostępna od października 2019 roku.

Dostęp do platformy daje dostęp do lekcji, bazy pytań, narzędzi komunikacyjnych, a także możliwość zapisywania slajdów, pytań kontrolnych i wątków w systemie pytań i odpowiedzi do późniejszej powtórki. 🙂

Dostęp do platformy w ramach edycji zimowej jest aktywny do 10 kwietnia kolejnego roku, a w ramach edycji letniej do 10 listopada. Dzięki temu zawsze możesz przedłużyć dostęp w ramach zapisów i uczyć się cały rok! 🙂

Punktem kulminacyjnym półrocznego dostępu do platformy i jest 14-tygodniowy Kurs do LEK lub 13-tygodniowy Kurs do LDEK, przygotowujący do jesiennego lub wiosennego egzaminu. Jest to okres wzmożonej aktywności innych użytkowników. 🙂

Zarówno Kurs do LEK, jak i Kurs do LDEK w całości odbywają się na platformie e-learningowej. Tam znajdują się wszystkie lekcje i dostępne są wszystkie materiały.

Z platformy można korzystać na różne sposoby w zależności od tego, ile masz czasu na naukę. Nasze sugerowane tryby nauki zakładają naukę tylko w dni robocze. Są to kolejno:

Sposób minimalny – Prezentacje + Baza pytań – Jest to podstawa merytoryczna kursu. Nauka zajmuje średnio – 4 godziny dziennie.

Sposób podstawowy – Prezentacje + Baza pytań + Powtórki – Pozwala na prowadzenie efektywnej nauki opartej na regularnym powtarzaniu. Nauka zajmuje średnio 5 godzin dziennie.

Sposób „Pełny potencjał” – Prezentacje + Baza pytań + Powtórki + Album map myśli – Pozwala w pełni usystematyzować materiał do egzaminu oraz w pełni zrozumieć zagadnienia. Wymaga poświęcenia dodatkowego czasu na pracę z mapami myśli. Nauka zajmuje średnio 6 godzin dziennie.

Nauka długofalowa – Prezentacje + Baza pytań 2x + Powtórki + Album map myśli + nauka przez 6-12 miesięcy z planem nauki bardziej rozłożonym w czasie. Przeznaczony dla osób z małą ilością czasu w ciągu dnia, studentów 5 i 6 roku, osób, które mają zaległości, osób opiekujących się dziećmi lub osób, które studiowały w innym języku. Nauka zajmuje średnio 3 godziny dziennie jednak trwa od 6 do 12 miesięcy.

Codzienna praktyka – Tryb książki – Wykorzystywanie platformy wedle własnego pomysłu do prowadzenia nauki do egzaminów lub nauki w ramach codziennej praktyki lekarskiej.

Przewidujemy limit 200 miejsc na Kurs do LDEK. Limit miejsc na Kurs do LEK został podniesiony 6 maja do 2450 miejsc, ze względu na ostatni dodruk albumów.

Po osiągnięciu limitu zapisy będą jeszcze możliwe, ale już bez otrzymania gratis albumu map myśli.

Możesz skorzystać za zniżki Study Buddy, czyli 100 zł mniej za uczestnictwo w kursie dla Ciebie i znajomej osoby, oraz Study Group, czyli zniżki grupowej -10% dla grupy od 10 do 30 osób. 🙂

Więcej informacji o zniżkach znajdziesz na podstronie Promocje. 🙂

Możesz skorzystać ze zniżki 50% dla uczestników poprzednich edycji.

Uwaga! Nowy album map myśli nie jest wliczony w cenę ponownego uczestnictwa, możesz go dokupić dodatkowo po zapisywaniu się na kurs. 🙂

Więcej informacji znajdziesz na podstronie Promocje. 🙂

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓

ZAPISZ SIĘ