Pomoc – często zadawane pytania

Podstawowe pytania

Jest to kwestia indywidualnej decyzji każdej osoby. 🙂

Samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę – po opłaceniu zamówienia otrzymasz dostęp na 6 miesięcy (185 dni).

Dzięki możliwości ustawienia indywidualnego planu kursu, możesz zacząć naukę, kiedy tego potrzebujesz. Możesz także dostosować tempo do swoich potrzeb i innych zobowiązań.

Szczegółowe informacje dotyczące planów kursów i możliwych trybów nauki, znajdziesz na odpowiedniej podstronie: Kurs do LEK lub Kurs do LDEK.

Dostęp do platformy daje dostęp do lekcji, bazy pytań, narzędzi komunikacyjnych, a także możliwość zapisywania slajdów, pytań kontrolnych i wątków w systemie pytań i odpowiedzi do późniejszej powtórki. 🙂

Dostęp do platformy otrzymasz po opłaceniu całości zamówienia lub 1. raty, na 6 miesięcy (185 dni). Zapisy są otwarte przez cały rok, więc samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę.

Możesz wybrać dogodny tryb nauki i dostosować platformę do swoich potrzeb. Szczegółowe informacje dotyczące planów kursów i możliwych trybów nauki, znajdziesz na odpowiedniej podstronie: Kurs do LEK lub Kurs do LDEK.

Zarówno Kurs do LEK, jak i Kurs do LDEK w całości odbywają się na platformie e-learningowej. Tam znajdują się wszystkie lekcje i dostępne są wszystkie materiały.

Z portalu można korzystać w dwóch trybach, w zależności od potrzeb: „Swobodnego dostępu” lub „Podejścia do kursu”.

„Swobodny dostęp”, pozwala na dowolne korzystanie z portalu wedle własnej potrzeby, jak ze zbioru elektronicznych podręczników.

„Podejście do kursu” umożliwi Ci systematyczne przygotowanie do egzaminu i uzyskanie certyfikatu ukończenia kursu. Nasze sugerowane plany nauki zakładają naukę tylko w dni robocze. Są to kolejno:

Sposób minimalny – Prezentacje + Baza pytań – Jest to podstawa merytoryczna kursu. Nauka zajmuje średnio 4 godziny dziennie.

Sposób podstawowy – Prezentacje + Baza pytań + Powtórki – Pozwala na prowadzenie efektywnej nauki opartej na regularnym powtarzaniu. Nauka zajmuje średnio 5 godzin dziennie.

Sposób „Pełny potencjał” – Prezentacje + Baza pytań + Powtórki + Album map myśli – Pozwala w pełni usystematyzować materiał do egzaminu oraz w pełni zrozumieć zagadnienia. Wymaga poświęcenia dodatkowego czasu na pracę z mapami myśli. Nauka zajmuje średnio 6 godzin dziennie.

Zrezygnowaliśmy z limitu miejsc na naszych kursach, a także limitu materiałów drukowanych. 🙂

Możesz skorzystać za zniżki Study Buddy, czyli 100 zł mniej za uczestnictwo w kursie dla Ciebie i znajomej osoby oraz Study Group, czyli zniżki grupowej -10% dla grupy od 10 do 30 osób. 🙂

Wprowadziliśmy także zniżkę Study Year – 15% dla grupy od 100 do 300 osób.

Więcej informacji o zniżkach znajdziesz na podstronie Promocje. 🙂

Możesz skorzystać ze zniżki 50% dla uczestników poprzednich edycji.

Więcej informacji znajdziesz na podstronie Promocje. 🙂

Kiedy kończy się dostęp do portalu, tracisz możliwość aktywnego korzystania z kursu. Jednak wszystkie Twoje ustawienia, kolekcje i postępy zostają niezmienione, a konto możesz aktywować przedłużając dostęp. 🙂

Niezależnie, czy chcesz przedłużyć dostęp od razu po wygaśnięciu obecnego, czy masz przerwę w nauce – możesz skorzystać ze zniżki 50% liczonej od ceny bazowej kursu.

Przedłużenia dokonuje się za pomocą konta kursanta, które już posiadasz. Wystarczy kliknąć zielony przycisk ‚przedłuż dostęp’, aby uzyskać dostęp na kolejne 6 miesięcy.

Jeżeli przedłużasz dostęp, następne 185 dni zostanie dodane do dostępu, który już posiadasz – dostępy się nie nakładają, a sumują. Dzięki temu nie musisz czekać do końca dostępu, żeby go przedłużyć!

Aplikacja „Więcej niż LEK – Baza pytań” jest w pełni zintegrowana z nauką na kursie oraz wliczona w cenę dostępu do Kursu do LEK/LDEK. Aby korzystać z aplikacji, musisz mieć aktywny dostęp do kursu. Trzon kursu, czyli lekcje dostępne są tylko w pełnej, przeglądarkowej wersji. Stąd też mając na uwagę naszą metodykę kształcenia nie przewidujemy możliwości wykupienia dostępu do aplikacji bez dostępu do kursu.

Dostęp do aplikacji będziesz mieć tak długo, jak aktywny dostęp do kursu. 🙂

W aplikacji znajdziesz ponad 5 400 pytań z LEK/ponad 5 100 pytań z LDEK, wyjaśnienia do każdego pytania, jak i odpowiedzi, moduł dyskusji, a w nich – kilkanaście tysięcy komentarzy. W aplikacji jest możliwość filtrowania pytań oraz ustawienia indywidualnego planu pracy z pytaniami. 🙂

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓