1. Natychmiastowy dostęp

Dostęp do kursu uzyskujesz zaraz po opłaceniu zamówienia szybkim przelewem! Możesz się rozejrzeć i poczekać na oficjalny start kursu, albo ruszyć od razu z kopyta!

2. Gotowy plan z możliwością dostosowania

Z nami każdy dzień masz zaplanowany i na pewno zdążysz na czas! Możesz jednak dostosować plan w pełni do swoich potrzeb. Chcesz zacząć od środka kursu? Nie ma problemu! Uczyć się 9 miesięcy? Do zrobienia!

ZOBACZ FILM PLAN PRACY

3. Codzienna nauka z lekcjami

Czekają na Ciebie dziesiątki obszernych lekcji, z których każda zawiera powtórki, prezentacje zastępujące podręczniki oraz pytania z LEK-u lub LDEK-u. Idąc zgodnie z planem, w ostatnich tygodniach przed egzaminem masz przerobiony CAŁY materiał i rozwiązane większość pytań z bazy!

ZOBACZ FILM LEKCJE

4. Odpowiedzi na wszystkie pytania

Co zajmuje najwięcej czasu w trakcie nauki? Szukanie odpowiedzi na pytania… 🙄 Z nami nie musisz poświęcać na to ani godziny! W trakcie kursu zespół moderatorski i inni uczestnicy służą Ci pomocą, a dzięki sprytnemu umieszczeniu komentarzy przy slajdach, na Twoim pytaniu korzystają wszyscy!

ZOBACZ FILM KOMUNIKACJA

5. Ostatnie tygodnie na bazę pytań i powtórki

Pytania, pytania, pytania… Nieodłączny element nauki do LEK-u! Z nami na ostatniej prostej możesz skupić się już tylko na bazie pytań! Nasza aplikacja pomoże Ci zaplanować pracę i powrócić do wszystkich problematycznych zagadnień. A dzięki połączeniu pytań ze slajdami od zrozumienia odpowiedzi dzieli Cię tylko 1 kliknięcie!

ZOBACZ FILM BAZA PYTAŃ

6. Praca z mapami myśli

Każdy z kursów posiada swój dedykowany album map myśli. Mapy myśli to niezwykle skuteczna technika notowania. Zwłaszcza, gdy probujemy zrozumieć złożone tematy. Kupując kurs po raz pierwszy możesz zamówić album w promocyjnej cenie 300zł 149zł!

WIĘCEJ O ALBUMIE

💻 Kursy odbywają się online, na platformie e-learningowej. Tam znajdziesz wszystkie materiały, lekcje, bazę pytań i społeczność kursantów.

💵 Dostęp do Portalu uzyskujesz natychmiast po opłaceniu zamówienia na 6 miesięcy.

🗓 Kursy zakładają pracę z gotowymi lekcjami, które można realizować we własnym tempie. Możesz stworzyć własny plan lekcji, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.

👉 Każda lekcja składa się rozwiązywania pytań zamkniętych z egzaminów, powtórki z pytaniami otwartymi oraz pracy z nowym materiałem w formie prezentacji online, pełnych grafik, filmów i przypisów.

💬 Na kursach wydawnictwa WNL czekają na Ciebie bazy pytań, a w nich tysiące gotowych pytań i odpowiedzi!

✅ Kurs do LEK i LDEK kończymy kilka tygodni przed egzaminem. Resztę czasu poświęcamy na pracę z bazą pytań, która jest dostępna na platformie. Narzędzie do planowania ułatwi Ci rozłożenie wysiłku równomiernie do dnia egzaminu. Wszystkie pytania są na bieżąco redagowane, aktualizowane i łączone ze slajdami z naszych prezentacji. Dodajemy też autorskie wyjaśnienia.

💡 We wstępach do lekcji znajdziesz mini-kurs efektywnej nauki. Zawarte w nim rady pomogą Ci uczyć się skutecznie i optymalnie wykorzystywać czas.

Z dostępu do pokoju nauki możesz korzystać w dwóch trybach.

🏆 Pierwszy to tryb „Podejścia do kursu”, który umożliwi Ci systematyczne przygotowanie do egzaminu i uzyskanie certyfikatu ukończenia kursu.

📚 Drugi to swobodny dostęp, dzięki któremu możesz wykorzystać pokój nauki wedle własnej potrzeby niczym zbiór elektronicznych podręczników.

Demo portalu

Jak działają dostępy na naszych kursach?

🤓 Zapisując się po raz pierwszy, możesz skorzystać z szeregu zniżek i atrakcyjnych promocji, a dostęp otrzymasz na 6 miesięcy (185 dni) od momentu zapisania się i opłacenia zamówienia.

⭐️ Jeżeli planujesz naukę na dłużej niż 6 miesięcy, lub chcesz przedłużyć dostęp możesz to zrobić w kilku dostępnych wariantach. Szczegóły znajdziesz na podstronie Abonament WNL

💪🏼 Jeżeli przedłużasz dostęp, wybrany okres czasu zostanie dodany do dostępu, który już posiadasz – dostępy się nie nakładają, a sumują. Dzięki temu nie musisz czekać do końca dostępu, żeby go przedłużyć!

📆 Dzięki dostępowi trwającemu 185 dni i możliwości przedłużenia go, możesz bez problemu zaplanować naukę na 370 dni (12 miesięcy) i uczyć się z nami zarówno na studiach, jak i potem do egzaminu końcowego.

Nauka przez cały rok! 💫
Pierwszy dostęp do naszych kursów trwa 6 miesięcy (185 dni). Dostęp możesz przedłużyć na 1/6/12 miesięcy lub skorzystać z Abonamentu WNL (dostępny od października 2021 r.)

📚Swobodny dostęp

Tryb “Swobodnego dostępu” umożliwia wykorzystanie pokoju nauki wedle własnej potrzeby niczym zbioru elektronicznych podręczników. W ten sposób możesz korzystać z platformy podczas semestru przygotowując się do zajęć lub ucząc się do sesji egzaminacyjnej. Możesz ustawić własny plan pracy lub po prostu otworzyć wszystkie lekcje. Ten tryb polecamy także, jeżeli masz własny pomysł na przygotowanie się do Egzaminu Końcowego, a chcesz skorzystać z portalu tylko pod kątem materiałów i dostępu do bazy pytań.

🏆 Podejście do kursu

„Podejście do kursu” to tryb, który umożliwi Ci systematyczne przygotowanie do egzaminu i uzyskanie certyfikatu ukończenia kursu. Tutaj ustawisz swój cel edukacyjny czyli konkretną sesję egzaminacyjną. Platforma pomoże Ci zoptymalizować Twój plan pracy a Inteligentny Wirtualny Asystent Nauki będzie generował cykliczne raporty na temat Twojej efektywności wykorzystania kursu.

Pamiętaj! Optymalna długość przygotowania do egzaminu jest dla każdego inna. Zależy od Waszej wiedzy wyjściowej, dziennej długości nauki oraz innych obowiązków. 

👉 Chcąc jednak pomóc Ci w lepszym określeniu Twoich potrzeb edukacyjnych, przygotowaliśmy 3 historie, które mogą Ci posłużyć jako punkt odniesienia.
Poznaj Paulinę, Patryka i Zofię – każde z nich ma inne potrzeby i nawyki, wszyscy znaleźli swój sposób na efektywną naukę.

🤓 Paulina - intensywna powtórka przed egzaminem

Paulina właśnie kończy ostatni rok studiów i planuje podejść do najbliższego egzaminu, czyli we wrześniu tego samego roku.

Ze względu na egzaminy na uczelni, zdecydowała się w kwietniu i maju wykorzystać kurs w trybie “Swobodny dostęp”. Materiały dostępne na kursie pomogły jej przygotować się do egzaminów. Zaraz po zakończeniu sesji, Paulina zdecydowała się rozpocząć poważną naukę do egzaminu końcowego. Z tego względu w połowie maja zmieniła tryb pracy z platformą na “Podejście do kursu”.

Paulina zrealizowała kurs z tygodniowym opóźnieniem, ale uzupełniła braki w wiedzy poprzez rozwiązywanie pytań w bazie. Podeszła do egzaminu we wrześniu i zdała go z zadowalającym wynikiem!

📚 Patryk - spokojna nauka przez cały rok

W październiku Patryk rozpoczął naukę na ostatnim roku studiów. Już wtedy myślał nie tylko o dobrze zdanej sesji, ale również o końcowym egzaminie. Patryk zdecydował się na wykorzystanie “Kursu do LEK” na portalu “Więcej niż LEK” w ciągu 12 miesięcy.

Od października do kwietnia Patryk korzystał z portalu w trybie “swobodnego dostępu”. Na bieżąco wykorzystując lekcje na kursie do nauki do egzaminów na uczelni. Dodatkowo zapoznał się z formułą pytań z egzaminów końcowych i rozwiązał je w ramach swoich przygotowań.

W okresie najbliższej sesji Patryk z sukcesem zda egzaminy i w maju zdecyduje się rozpocząć na poważnie naukę do egzaminu końcowego. Zmienia tryb korzystania z platformy na “Podejście do kursu”. Jako cel obiera najbliższy egzamin we wrześniu oraz ustawia plan nauki od 15 kwietnia do 30 sierpnia. Chce spokojnie zrealizować cały materiał na kursie i mieć we wrześniu czas na przerobienie bazy pytań.

Jednak ze względu na wakacyjne wyjazdy Patryk realizuje kurs wolniej, niż zakładał. Liczba dni niby się zgadza, ale okresy pomiędzy jednymi a drugimi wakacjami nie są w jego wykonaniu zbyt produktywne. W rezultacie realizuje tylko połowę kursu. Mimo wszystko decyduje się podejść do egzaminu i zdaje go, choć poniżej swoich oczekiwań.

Patryk decyduje się poprawić wynik i jeszcze raz podejść do kursu. Tworzy nowe “Podejście do kursu”, za cel obierając egzamin w lutym. Ustawia plan nauki od 1 października do 25 stycznia. Tym razem dba o to, aby w jego nauce nie pojawiły się dłuższe przerwy. Wykorzystuje wolne dni w okresie świątecznym, żeby przyspieszyć naukę i nadrobić zaległości. Kończy kurs w terminie, przez ostatnie tygodnie pracuje z bazą pytań i w rezultacie uzyskuje na egzaminie wymarzony wynik!

💪 Zofia - spokojna nauka i nadrabianie zaległości

Zofia natomiast właśnie ukończyła uczelnię medyczną. Studia były dla niej bardzo wymagającym czasem. Dlatego zdecydowała się nie podchodzić do egzaminu końcowego przed rozpoczęciem stażu i wyjechała na całe wakacje z Polski.

Po powrocie zorganizowała najpierw staż i będąc w pełni wypoczętą, rozpoczęła w październiku przygotowania z “Kursem do LEK” na portalu “Więcej niż LEK”. Zaraz po zalogowaniu wybrała tryb “Podejście do kursu”.

Ze względu na staż podyplomowy nauka nie przychodzi jej tak łatwo. Wraca do domu po 15:00, a zanim zacznie naukę - jest już 17:00. Przez to jest w stanie realnie poświęcać na pracę z kursem maksymalnie 2-3 godziny dziennie. Co więcej, z każdym dniem jest coraz bardziej zmęczona i zestresowana opóźnieniami.

Zofia widzi, że dalsze przygotowywanie się na luty nie ma sensu. Przerywa trwające podejście i decyduje się zacząć wszystko od początku. Jest listopad, więc ustawia plan od 15 listopada do 30 czerwca kolejnego roku. Teraz może pracować w spokoju! 9 miesięcy to wystarczająco dużo czasu, aby zrealizować kurs w pełni mając do dyspozycji tylko 2-3h dziennie!

Zofia decyduje się mimo wszystko podejść do egzaminu w lutym, ale zgodnie z przewidywaniami - nie zdaje go. Zofia kontynuuje naukę według założonego planu. Kończy kurs z lekkim opóźnieniem w lipcu. Wciąż ma jednak bardzo dużo czasu na perfekcyjne opanowanie bazy pytań. We wrześniu podchodzi do egzaminu i zdaje go z wysokim wynikiem!

Jak wybrać odpowiedni tryb nauki?

Wychodząc naprzeciw potrzebom Uczestników naszych kursów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie 2 trybów nauki: “Swobodnego dostępu” i “Podejścia do kursu”.

🗓 3 miesiące to za mało?

Staż, obowiązki, wakacje… Dla niektórych 3 miesiące to za mało na przygotowanie do LEK-u zgodnie z oczekiwaniami. 🙂 Dlatego możesz przygotować swój plan pod kątem nauki na kolejny egzamin – zacząć w czerwcu i uczyć się do lutego, zacząć w listopadzie i przygotowywać się na wrzesień – zgodnie z Twoimi potrzebami!

Jak to zrobić? Wykup kurs i ustaw swój wydłużony plan nauki. Podczas kolejnych zapisów po prostu przedłuż za 50% ceny dostęp, aby kontynuować pracę. 🙂

🎓 Jesteś na 6. roku?

Zastanawiasz się nad kursem, ale wyzwania 6. roku dopiero przed Tobą? Świetnie! Nasz kurs pomoże Ci również w przygotowaniach do egzaminów! Nasi kursanci, ucząc się tylko z platformy, uzyskiwali wyniki bliskie idealnym!

Po zakończonych zmaganiach z egzaminami po prostu przedłużasz dostęp za 50% ceny i kontynuujesz naukę do LEK-u. 🙂 Dzięki temu zyskujesz baaardzo dużo czasu na powtórki, które są kluczem do sukcesu! Nie czekaj zatem do ostatniej chwili! 😉

Dostęp do platformy jeszcze przez 2 miesiące po egzaminie!

Kurs trwa tyle, ile sugerowany przez nas plan pracy. W tym okresie na platformie uczy się najwięcej osób.

Dostęp do lekcji zaczyna się jednak już w momencie kupna, a kończy 2 miesiące po kursie! Dlatego możesz zacząć uczyć się zaraz po płatności przed startem kursu, układając indywidualny plan pracy.

To pozwala uzupełnić notatki, nadrobić zaległości oraz uczyć się nieprzerwanie przez cały rok, zapisując się na kolejne edycje!


Terminy zapisów, kursów i dostępów

Kursy do egzaminów końcowych

Celem edukacyjnym kursów przygotowujących do egzaminów końcowych jest teoretyczne i metodyczne przygotowanie kursanta z zakresu materiału wymaganego na egzaminach LEK i LDEK.

Kursy z Nauk Podstawowych

Przygotowanie teoretyczne z zakresu nauk podstawowych przeznaczone przede wszystkim dla studentów kierunków: lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz fizjoterapii, a także: ratownictwa, pielęgniarstwa i położnictwa. Kursy startują 23.09.2024r.

Stomatologiczne Kursy Przedmiotowe

Przygotowanie teoretyczne z zakresu nauk klinicznych przeznaczone dla studentów kierunku lekarsko-dentystycznego lat 2–5 oraz lekarzy dentystów.

Kursy Więcej niż Matura

Spersonalizowane kursy WNM to sprawdzony sposób na przygotowanie do matury! Ucz się, gdzie chcesz, kiedy chcesz i w takim tempie, jakim chcesz!

Inne kursy

W ramach współprac z zaprzyjaźnionymi wydawnictwami wspólnie tworzymy kursy o praktycznym wymiarze. Skierowane są do wszystkich medyków niezależnie od etapu rozwoju zawodowego.

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓