Jak działają nasze kursy?

1. Natychmiastowy dostęp

Dostęp do kursu uzyskujesz zaraz po opłaceniu zamówienia szybkim przelewem! Możesz się rozejrzeć i poczekać na oficjalny start kursu, albo ruszyć od razu z kopyta!

2. Gotowy plan z możliwością dostosowania

Z nami każdy dzień masz zaplanowany i na pewno zdążysz na czas! Możesz jednak dostosować plan w pełni do swoich potrzeb. Chcesz zacząć od środka kursu? Nie ma problemu! Uczyć się 9 miesięcy? Do zrobienia!

ZOBACZ FILM PLAN PRACY

3. Codzienna nauka z lekcjami

Czekają na Ciebie dziesiątki obszernych lekcji, z których każda zawiera powtórki, prezentacje zastępujące podręczniki oraz pytania z LEK-u lub LDEK-u. Idąc zgodnie z planem, w ostatnich tygodniach przed egzaminem masz przerobiony CAŁY materiał i rozwiązane większość pytań z bazy!

ZOBACZ FILM LEKCJE

4. Odpowiedzi na wszystkie pytania

Co zajmuje najwięcej czasu w trakcie nauki? Szukanie odpowiedzi na pytania… 🙄 Z nami nie musisz poświęcać na to ani godziny! W trakcie kursu zespół moderatorski i inni uczestnicy służą Ci pomocą, a dzięki sprytnemu umieszczeniu komentarzy przy slajdach, na Twoim pytaniu korzystają wszyscy!

ZOBACZ FILM KOMUNIKACJA

5. Ostatnie tygodnie na bazę pytań i powtórki

Pytania, pytania, pytania… Nieodłączny element nauki do LEK-u! Z nami na ostatniej prostej możesz skupić się już tylko na bazie pytań! Nasza aplikacja pomoże Ci zaplanować pracę i powrócić do wszystkich problematycznych zagadnień. A dzięki połączeniu pytań ze slajdami od zrozumienia odpowiedzi dzieli Cię tylko 1 kliknięcie!

ZOBACZ FILM BAZA PYTAŃ

6. Praca z mapami myśli

Każdy z kursów posiada swój dedykowany album map myśli. Mapy myśli to niezwykle skuteczna technika notowania. Zwłaszcza, gdy probujemy zrozumieć złożone tematy. Kupując kurs po raz pierwszy możesz zamówić album w promocyjnej cenie 300zł 99zł!

WIĘCEJ O ALBUMIE

💻 Kurs odbywa się online, na platformie e-learningowej. Tam znajdziesz wszystkie materiały, lekcje, bazę pytań i społeczność kursantów.

💵 Dostęp do platformy uzyskujesz natychmiast po opłaceniu zamówienia.

🗓 Kurs zakłada pracę z gotowymi lekcjami, które można realizować we własnym tempie. Możesz stworzyć własny plan lekcji, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.

👉 Każda lekcja składa się rozwiązywania pytań zamkniętych z egzaminów, powtórki z pytaniami otwartymi oraz pracy z nowym materiałem w formie prezentacji online, pełnych grafik, filmów i przypisów.

💬 Do każdego slajdu i każdego pytania możesz zadawać pytania, na które regularnie odpowiada zespół moderatorski.

✅ Lekcje kończymy kilka tygodni przed egzaminem. Resztę czasu poświęcamy na pracę z bazą pytań, która jest dostępna na platformie. Narzędzie do planowania ułatwi Ci rozłożenie wysiłku równomiernie do dnia egzaminu. Wszystkie pytania są na bieżąco redagowane, aktualizowane i łączone ze slajdami z naszych prezentacji. Dodajemy też autorskie wyjaśnienia.

💡 We wstępach do lekcji znajdziesz mini-kurs efektywnej nauki. Zawarte w nim rady pomogą Ci uczyć się skutecznie i optymalnie wykorzystywać czas.

Nauka przez cały rok!

Dostęp w ramach dwóch edycji zawsze trwa 13 miesięcy, co pozwala na nieprzerwaną naukę przez cały rok!

🗓 3 miesiące to za mało?

Staż, obowiązki, wakacje… Dla niektórych 3 miesiące to za mało na przygotowanie do LEK-u zgodnie z oczekiwaniami. 🙂 Dlatego możesz przygotować swój plan pod kątem nauki na kolejny egzamin – zacząć w czerwcu i uczyć się do lutego, zacząć w listopadzie i przygotowywać się na wrzesień – zgodnie z Twoimi potrzebami!

Jak to zrobić? Wykup kurs i ustaw swój wydłużony plan nauki. Podczas kolejnych zapisów po prostu przedłuż za 50% ceny dostęp, aby kontynuować pracę. 🙂

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KURSIE

🎓 Jesteś na 6. roku?

Zastanawiasz się nad kursem, ale wyzwania 6. roku dopiero przed Tobą? Świetnie! Nasz kurs pomoże Ci również w przygotowaniach do egzaminów! Nasi kursanci, ucząc się tylko z platformy, uzyskiwali wyniki bliskie idealnym!

Po zakończonych zmaganiach z egzaminami po prostu przedłużasz dostęp za 50% ceny i kontynuujesz naukę do LEK-u. 🙂 Dzięki temu zyskujesz baaardzo dużo czasu na powtórki, które są kluczem do sukcesu! Nie czekaj zatem do ostatniej chwili! 😉

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KURSIE

Dostęp do platformy jeszcze przez 2 miesiące po egzaminie!

Kurs trwa tyle, ile sugerowany przez nas plan pracy. W tym okresie na platformie uczy się najwięcej osób.

Dostęp do lekcji zaczyna się jednak już w momencie kupna, a kończy 2 miesiące po kursie! Dlatego możesz zacząć uczyć się zaraz po płatności przed startem kursu, układając indywidualny plan pracy.

To pozwala uzupełnić notatki, nadrobić zaległości oraz uczyć się nieprzerwanie przez cały rok, zapisując się na kolejne edycje!


Terminy zapisów, kursów i dostępów

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓

ZAPISZ SIĘ