Partnerzy

Izby Lekarskie

Partnerzy merytoryczni

Twój Dyżur to inicjatywa edukacyjna, łącząca naukę opartą na dowodach  z doświadczeniem klinicznym z pracy. Lek. Michał Szemień i lek. Maurycy Biernat pracują zarówno na poznańskich SOR-ach, jak i dzielą się swoją wiedzą i pasją ze Studentami wydziału lekarskiego UMP.

We wpisach blogowych i kursach, nad którymi obecnie  pracują, pokazują jak podchodzić do częstych problemów dyżurowych. Dzielą się zdobytym doświadczeniem klinicznym oraz pomagają wdrażać i stosować najnowsze standardy w codziennej praktyce lekarskiej.

Strona Twojego Dyżuru

Wojskowa Izba Lekarska w Warszawie nawiązała z „Więcej niż LEK” współprace, której celem jest poprawienie jakości kształcenia podyplomowego lekarzy i lekarzy-dentystów.

W ramach wspólnych działań członkowie Izby korzystający z portalu „Więcej niż LEK” do przygotowania do egzaminów końcowych mogą liczyć na wsparcie finansowe oraz refundację nawet 100% poniesionych kosztów. Warunkiem refundacji jest ukończenie kursu. Szczegóły współpracy oraz opis sposobu ubiegania się o refundację są dostępne na stronie Wojskowej Izby Lekarskiej.

Strona Wojskowej Izby Lekarskiej

Doktor Radosław Tymiński od lat zajmuje się tematyką praw lekarzy oraz obrony lekarzy w sprawach sądowych. W praktyce jest tak, że na każdych 10 jego klientów, 1 jest naprawdę winny, reszta zaś została pozwana dlatego, że nie umiała zabezpieczyć się przed niesłusznymi roszczeniami swoich dotychczasowych pacjentów. W ramach współpracy z projektem „Więcej niż LEK” doktor Tymiński edukuje młodych medyków z zakresu prawa medycznego.

Fanpage Prawa Lekarza

Zespół projektu StethoMe zajmuje się klasyfikacją sygnałów dźwiękowych co umożliwia im tworzenie „pomocnika diagnosty” w codziennej praktyce lekarza i życiu rodziny pacjenta. Urządzenie przełomowe, nieznane dotąd rozwijającemu się technologicznie rynkowi. Dzięki ich współpracy na portalu pojawia się profesjonalne i zweryfikowane nagrania zjawisk osłuchowych, które pomagają w codziennej nauce młodym medykom.

Strona StethoMe

Celem fundacji KROPKA jest dostarczanie rozrywki, relaksu i szczypty edukacji w kreatywnej formie. Razem z projektem Więcej niż LEK współtworzyli słuchowiska medyczne dla studentów medycyny oraz młodych lekarzy. Marzą o tym, aby dalej rozszerzać swoją działalność! 🙂

Fanpage fundacji Kropka

Antyszczepionkowcy.biz to autorska gra karciana stworzona przez Aleksandrę i Jakuba Stefaniaków. Gra ma na celu edukację i walkę ze szkodliwymi mitami medycyny alternatywnej. Wydanie gry zostało połączone z wielką akcją zakupu szczepionek na cele charytatywne.

Strona antyszczepionkowcy.biz

Misją projektu Najprościej Mówiąc jest zwiększanie świadomości społeczeństwa dotyczącej zdrowia. Poprzez realizację filmów, które zamieszczają na platformie Youtube, udowadniają, że edukacja zdrowotna nie musi być nuda, a medycyna może być pokazana taką, jaka jest naprawdę – przydatną, logiczną i ciekawą.

Kanał Najprościej Mówiąc

Samorządy Studenckie

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓

ZAPISZ SIĘ