Współprace

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie nawiązała z „Więcej niż LEK” współpracę, której celem jest skuteczniejsze wsparcie studentów kierunków lekarskich w przygotowaniach do egzaminów końcowych.

W ramach współpracy, Uczelnia zapewni dostęp do Medycznego Portalu Edukacyjnego Więcej niż LEK wszystkim studentom od 4. roku wzwyż, od października 2020 r. Szczegóły współpracy są dostępne na stronie Uczelni Łazarskiego.

Strona Uczelni Łazarskiego

Warszawski Uniwersytet Medyczny nawiązał z Portalem Więcej niż LEK współpracę, której celem jest wspieranie studentów kierunków lekarskich i lekarsko-dentystycznych w przygotowaniach do egzaminów końcowych, a także egzaminów na ostatnim roku studiów.

W ramach współpracy, Uniwersytet współfinansuje dostęp do Kursów do LEK i LDEK wszystkim studentom 6. roku kierunku lekarskiego oraz 5. roku kierunku lekarsko-dentystycznego przez cały rok akademicki oraz czas do egzaminów końcowych we wrześniu 2022 roku.
Dodatkowo, w ramach nawiązanej współpracy wszyscy studenci Uniwersytetu otrzymali 20% zniżki na wszystkie kursy dostępne na Portalu WNL.

Strona Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego nawiązał z „Więcej niż LEK” współpracę, której celem jest skuteczniejsze wsparcie studentów kierunku lekarskiego w przygotowaniach do egzaminów końcowych.

W ramach współpracy, Uczelnia zapewni dopłatę do dostępu do Medycznego Portalu Edukacyjnego Więcej niż LEK dla wszystkich studentów 6. roku kierunku lekarskiego.

Szczegóły współpracy są dostępne na stronie uczelni.

Strona Uniwersytetu Zielonogórskiego

Samorządy Studenckie

Partnerzy merytoryczni

Twój Dyżur to inicjatywa edukacyjna, łącząca naukę opartą na dowodach z doświadczeniem klinicznym z pracy. Lek. Michał Szemień i lek. Maurycy Biernat pracują zarówno na poznańskich SOR-ach, jak i dzielą się swoją wiedzą i pasją ze Studentami wydziału lekarskiego UMP.

We wpisach blogowych i kursach, nad którymi obecnie pracują, pokazują jak podchodzić do częstych problemów dyżurowych. Dzielą się zdobytym doświadczeniem klinicznym oraz pomagają wdrażać i stosować najnowsze standardy w codziennej praktyce lekarskiej.

Strona Twojego Dyżuru

Wojskowa Izba Lekarska w Warszawie nawiązała z „Więcej niż LEK” współpracę, której celem jest poprawienie jakości kształcenia podyplomowego lekarzy i lekarzy-dentystów.

W ramach wspólnych działań członkowie Izby korzystający z portalu „Więcej niż LEK” do przygotowania do egzaminów końcowych mogą liczyć na wsparcie finansowe oraz refundację nawet 100% poniesionych kosztów. Warunkiem refundacji jest ukończenie kursu. Szczegóły współpracy oraz opis sposobu ubiegania się o refundację są dostępne na stronie Wojskowej Izby Lekarskiej.

Strona Wojskowej Izby Lekarskiej

Gdańska Izba Lekarska nawiązała z „Więcej niż LEK” współpracę, której celem jest poprawienie jakości kształcenia podyplomowego lekarzy i lekarzy-dentystów.

W ramach wspólnych działań członkowie Izby korzystający z portalu „Więcej niż LEK” mogą liczyć na zniżkę 10% przy zapisaniu się na każdy z kursów po raz pierwszy.
Aby uzyskać zniżkę, wystarczy napisać do nas na Facebooku i powołać się na członkostwo w Izbie przy pomocy numeru prawa wykonywania zawodu. Zachęcamy do kontaktu!

Strona Gdańskiej Izby Lekarskiej

Doktor Radosław Tymiński od lat zajmuje się tematyką praw lekarzy oraz obrony lekarzy w sprawach sądowych. W praktyce jest tak, że na każdych 10-ciu jego klientów, 1 jest naprawdę winny, reszta zaś została pozwana dlatego, że nie umiała zabezpieczyć się przed niesłusznymi roszczeniami swoich dotychczasowych pacjentów. W ramach współpracy z projektem „Więcej niż LEK” doktor Tymiński edukuje młodych medyków z zakresu prawa medycznego.

Fanpage Prawa Lekarza

Pharmindex od ponad 20 lat zapewnia specjalistom ochrony zdrowia stały dostęp do informacji o lekach i produktach leczniczych. Monitorujmy rynek, aktualizujemy i  rozwijamy produkty z bazą wiedzy o lekach oraz badamy zadowolenie klientów.

Wiedza jest rzetelnie opracowywana i zawiera pełne spektrum produktów leczniczych (w ilości 17 000 +) posiadających rejestr Ministerstwa Zdrowia lub Europejskiej Agencji ds. Leków (EMA). Prowadzimy dwustopniową weryfikację danych merytorycznych – w oparciu o aktualną sytuację rynkową oraz dokumentację rejestracyjną. Nasze informacje są z nią zgodne. Spełniają także zapisy Prawa Farmaceutycznego.

Dodatkowo zapewniamy wiedzę o interakcjach i wzajemnym wpływie leków.

Strona Pharmindex

Zespół projektu StethoMe zajmuje się klasyfikacją sygnałów dźwiękowych, co umożliwia im tworzenie „pomocnika diagnosty” w codziennej praktyce lekarza i życiu rodziny pacjenta. Urządzenie przełomowe, nieznane dotąd rozwijającemu się technologicznie rynkowi. Dzięki ich współpracy na portalu pojawiają się profesjonalne i zweryfikowane nagrania zjawisk osłuchowych, które pomagają w codziennej nauce młodym medykom.

Strona StethoMe

Fundacja Słowo i Kropka stawia sobie za cel m.in. podnoszenie kultury słowa i świadome posługiwanie się językiem polskim. Docieramy do nieograniczonej liczby odbiorców poprzez kanał internetowy YouTube oraz profil na Facebooku. Pracujemy również indywidualnie lub w małych grupach, prowadzimy warsztaty w szkołach i placówkach kulturalnych. Do naszego studia nagraniowego zapraszamy osoby, które poprzez swoją działalność rozpowszechniają czytanie i słuchanie bajek oraz dzieł literackich, a także młodzież i seniorów, którzy poprzez wspólną literaturę integrują się i burzą mury międzypokoleniowe.

Fanpage fundacji Kropka

Antyszczepionkowcy.biz to autorska gra karciana stworzona przez Aleksandrę i Jakuba Stefaniaków. Gra ma na celu edukację i walkę ze szkodliwymi mitami medycyny alternatywnej. Wydanie gry zostało połączone z wielką akcją zakupu szczepionek na cele charytatywne.

Strona antyszczepionkowcy.biz

Misją projektu Najprościej Mówiąc jest zwiększanie świadomości społeczeństwa dotyczącej zdrowia. Poprzez realizację filmów, które zamieszczają na platformie Youtube, udowadniają, że edukacja zdrowotna nie musi być nuda, a medycyna może być pokazana taką, jaka jest naprawdę – przydatną, logiczną i ciekawą.

Kanał Najprościej Mówiąc

Leczymy z Misją to Stowarzyszenie, którego głównym celem jest poprawa jakości opieki zdrowotnej w krajach Globalnego Południa, gdzie świadczenia medyczne są wciąż mało efektywne i trudno dostępne dla przeciętnego mieszkańca. Projekt tworzą studenci i absolwenci medycyny, stomatologii, położnictwa oraz optometrii. Co roku organizują oni transport sprzętu medycznego (takiego jak np. USG lub KTG), a następnie wyruszają do Kenii i Ugandy na kilkutygodniowe szkolenia, podczas których uczą miejscowy personel obsługi tych urządzeń, ale także poprawnych procedur i w ten sposób przyczyniają się do poprawy sytuacji zdrowotnej lokalnych społeczności. 

Leczymy z Misją

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓