Partnerzy

Izby Lekarskie

Partnerzy merytoryczni

Twój Dyżur to inicjatywa edukacyjna, łącząca naukę opartą na dowodach  z doświadczeniem klinicznym z pracy. Lek. Michał Szemień i lek. Maurycy Biernat pracują zarówno na poznańskich SOR-ach, jak i dzielą się swoją wiedzą i pasją ze Studentami wydziału lekarskiego UMP.

We wpisach blogowych i kursach, nad którymi obecnie  pracują, pokazują jak podchodzić do częstych problemów dyżurowych. Dzielą się zdobytym doświadczeniem klinicznym oraz pomagają wdrażać i stosować najnowsze standardy w codziennej praktyce lekarskiej.

Strona Twojego Dyżuru

Firma Colgate-Palmolive to światowy lider w obszarze higieny jamy ustnej zaangażowany w działania na rzecz poprawy stanu zdrowia jamy ustnej ludzi na całym świecie. Jest wiodącym producentem past do zębów i manualnych szczoteczek do zębów pod względem wartości udziałów w wielu regionach świata oraz zacieśniania relacji z dentystami, pacjentami i społecznościami, którym służy. W ramach współpracy merytorycznej z Więcej niż LEK Colgate dzieli się swoimi materiałami edukacyjnymi poprzez nasz portal edukacyjny. 🙂

Więcej informacji o działalności edukacyjnej Colgate

Wojskowa Izba Lekarska w Warszawie nawiązała z „Więcej niż LEK” współprace, której celem jest poprawienie jakości kształcenia podyplomowego lekarzy i lekarzy-dentystów.

W ramach wspólnych działań członkowie Izby korzystający z portalu „Więcej niż LEK” do przygotowania do egzaminów końcowych mogą liczyć na wsparcie finansowe oraz refundację nawet 100% poniesionych kosztów. Warunkiem refundacji jest ukończenie kursu. Szczegóły współpracy oraz opis sposobu ubiegania się o refundację są dostępne na stronie Wojskowej Izby Lekarskiej.

Strona Wojskowej Izby Lekarskiej

Doktor Radosław Tymiński od lat zajmuje się tematyką praw lekarzy oraz obrony lekarzy w sprawach sądowych. W praktyce jest tak, że na każdych 10 jego klientów, 1 jest naprawdę winny, reszta zaś została pozwana dlatego, że nie umiała zabezpieczyć się przed niesłusznymi roszczeniami swoich dotychczasowych pacjentów. W ramach współpracy z projektem „Więcej niż LEK” doktor Tymiński edukuje młodych medyków z zakresu prawa medycznego.

Fanpage Prawa Lekarza

Zespół projektu StethoMe zajmuj się klasyfikacją sygnałów dźwiękowych co umożliwia im tworzenie „pomocnika diagnosty” w codziennej praktyce lekarza i życiu rodziny pacjenta. Urządzenie przełomowe, nieznane dotąd rozwijającemu się technologicznie rynkowi. Dzięki ich współpracy na portalu pojawia się profesjonalne i zweryfikowane nagrania zjawisk osłuchowych, które pomagają w codziennej nauce młodym medykom.

Strona StethoMe

Celem fundacji KROPKA jest dostarczanie rozrywki, relaksu i szczypty edukacji w kreatywnej formie. Razem z projektem Więcej niż LEK współtworzyli słuchowiska medyczne dla studentów medycyny oraz młodych lekarzy. Marzą o tym, aby dalej rozszerzać swoją działalność! 🙂

Fanpage fundacji Kropka

Antyszczepionkowcy.biz to autorska gra karciana stworzona przez Aleksandrę i Jakuba Stefaniaków. Gra ma na celu edukację i walkę ze szkodliwymi mitami medycyny alternatywnej. Wydanie gry zostało połączone z wielką akcją zakupu szczepionek na cele charytatywne.

Strona antyszczepionkowcy.biz

Samorządy Studenckie

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓

ZAPISZ SIĘ