- 181 lekcji
- 300 godzin nauki
Kurs z Interny
- 181 lekcji
- 300 godzin nauki
Przygotowanie teoretyczne z zakresu interny: do egzaminu z propedeutyki interny, egzaminu z interny oraz pracy w dziedzinach związanych z interną.
Dla studentów 3., 4., 5. i 6. roku kierunku lekarskiego oraz lekarzy stażystów i rezydentów.
- Materiały do nauki interny dostępne w 100% online
- Baza pytań, pytania otwarte, powtórki
- Baza pytań CEM – dział: Choroby Wewnętrzne, baza pytań z LEK i pytań autorskich z zakresu kursu
- Stała opieka dydaktyczna
- Aplikacja mobilna „Więcej niż LEK – Baza pytań”
- Idealne rozwiązanie do nauki w toku wielu lat studiów
- Stała aktualizacja treści kursu
- Materiały do nauki interny dostępne w 100% online
- Baza pytań, pytania otwarte, powtórki
- Baza pytań CEM – dział: Choroby Wewnętrzne, baza pytań z LEK i pytań autorskich z zakresu kursu
- Stała opieka dydaktyczna
- Aplikacja mobilna „Więcej niż LEK – Baza pytań”
- Idealne rozwiązanie do nauki w toku wielu lat studiów
- Stała aktualizacja treści kursu
- Dostępne w abonamencie
Jak wygląda nauka z Kursami z Nauk Klinicznych?
Jak wygląda nauka z Kursami z Nauk Klinicznych?
Odbierz do 50% zniżki na kursy!
Ponad 7231 studentów medycyny dołączyło już do akcji Ucz się z WNL.
Zapisz się do newslettera i odbierz kody rabatowe w wysokości 50%, na zakup Pakietu Student: Nauki Podstawowe i Nauki Kliniczne.
Co zawiera kurs?
181 lekcji online gotowych do nauki / 300-310 godzin nauki
Dzięki regularnej nauce ze starannie wyselekcjonowanego i atrakcyjnie przedstawionego materiału usystematyzujesz swoją wiedzę i oszczędzisz cenny czas. Właśnie te dwa aspekty – systematyzacja wiedzy i zaplanowanie nauki z wyprzedzeniem są kluczem do osiągnięcia dobrych wyników na egzaminach!
181 lekcji z interaktywnymi prezentacjami
Cały materiał z interny wymagany na studiach i do LEK w jednym miejscu! Ucz się efektywnie, powtarzaj i zapamiętuj na długie lata.
Baza pytań
Baza ponad 1500 pytań: z Bazy CEM - dział Choroby Wewnętrzne, z egzaminów LEK oraz pytań autorskich. Każde pytanie i odpowiedzi do niego są opatrzone wyjaśnieniami i połączone z treściami na slajdach w prezentacjach. Baza pytań dostępna jest również w aplikacji mobilnej WNL - Baza Pytań.
Narzędzie do planowania nauki
Zaplanuj swoją naukę i ucz się, mając pewność, że zdążysz przygotować się do egzaminu. Możesz skorzystać z proponowanego planu lub stworzyć go indywidualnie.
Galeria
Sprawdź nasze przykładowe materiały dydaktyczne i przekonaj się, jak bardzo mogą pomóc Ci w codziennej nauce!
Zobacz wszystkieDlaczego warto?
Metodyka „Więcej niż LEK” opiera się na sprawdzonych wytycznych edukacyjnych.
Korzystając z naszych kursów masz pewność, że uczysz się z aktualnych źródeł,
powtarzając realnie systematyzujesz wiedzę, a na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości otrzymasz odpowiedzi.
Sprawdzona metodyka
Dzięki naszej selekcji materiału nie musisz się zastanawiać, z czego się uczyć i czy materiały są aktualne - to znacząco skraca czas nauki. A dzięki możliwości personalizacji planu - możesz uczyć się w swoim tempie i pogodzić naukę z innymi obowiązkami. Co jest kluczem do efektywności.
Pełna opieka dydaktyczna
Zespół moderatorów czuwa, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Kładziemy największy nacisk na zrozumienie materiału, a to warunkuje jego długotrwałe zapamiętanie. Na kursie możesz zadawać pytania i uczyć się z tysięcy kontekstowych dyskusji.
Idealne rozwiązanie na studiach
Kursy z Nauk Klinicznych powstały w celu zapewnienia najlepszego rozwiązania edukacyjnego do indywidualnej nauki w toku studiów lekarskich. Liczne lekcje, bogate materiały wizualne, wyszukiwarka i narzędzia do planowania nauki pozwalają na efektywną naukę zarówno do egzaminów jak i na codzienne zajęcia.
Prawdziwa alternatywa dla książek
Odpowiednia metodyka przygotowywania treści na kursy pozwala nam na ich szybką i stałą aktualizację. Dzięki temu wiesz, że uczysz się z aktualnych materiałów.
W dodatku, lekcje są interaktywne dzięki czemu pozwalają Ci na prowadzenie powtórek i stałą weryfikację poziomu Twojego przygotowania.
Spokojne przygotowanie do LEK
Kursy z Nauk Klinicznych są zintegrowane z Kursem do LEK dzięki współdzieleniu treści między kursami. Oznacza to, że realizacja Kursów z Nauk Klinicznych to realizacja większości materiału wymaganego do LEK.
Dzięki temu, późniejsza praca z Kursem do LEK stanowi przede wszystkim solidną powtórkę. Kursy z Nauk Klinicznych to około 40 tysięcy slajdów, z czego 12 tysięcy stanowi materiał bezpośrednio zintegrowany z kursem do LEK.
Dobra inwestycja w przyszłość
Każdy z zakupionych kursów można przedłużać wedle potrzeb w okresach miesięcznych. Dzięki temu na przestrzeni kilku lat studiów możesz włączać dostęp w niższej cenie wedle aktualnych potrzeb wynikających z toku studiów.
Dodatkowo wykupienie wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych zwalnia z pierwszej opłaty na Kurs do LEK wynoszącej 1599zł. Po zakupie wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych, Kurs do LEK zostanie od razu dodany do Twojej biblioteki! Dzięki temu możesz od razu korzystać z elastycznych możliwości przedłużania dostępu w niższej cenie.
Zwolnienie z opłaty pierwszego zakupu na Kurs do LEK
Zakup Kursu z Interny to najlepsze rozwiązanie do nauki na studiach i jednocześnie inwestycja w przyszłość! Treści Kursów z Nauk Klinicznych pokrywają się z wymaganiami egzaminu LEK i z tego względu kursy te są ze sobą bezpośrednio zintegrowane.
Egzaminy z przedmiotów klinicznych na studiach pokrywają się z wymaganiami LEK, dlatego nasze kursy są ze sobą w pełni zintegrowane.
Po zakupie wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych Kurs do LEK zostanie od razu dodany do Twojej biblioteki! Dzięki temu możesz od razu korzystać z elastycznych możliwości przedłużania dostępu w niższej cenie. Do końca września 2022 wymagany jest zakup 5 kursów, od października 2022 zakup 7 kursów.
Chcesz zachować dostęp do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych i jednocześnie uczyć się do LEK? Skorzystaj z abonamentu WNL, który w stałej cenie daje dostęp do wszystkich zakupionych kursów!
Abonament dostępny od października 2021.
Rozwiązanie sprawdzone przez tysiące studentów i lekarzy
Na portalu Więcej niż LEK uczy się ponad 14 000 studentów medycyny i lekarzy rocznie, realizując ponad 50 000 kursów!
Opinie
Dołącz do ponad 30 000 zadowolonych absolwentów!
Powyższe opinie zostały wystawione przez osoby realizujące nasze kursy i są aktualizowane raz na kwartał. Jeśli chcesz poznać wszystkie opinie dotyczące nauki z nami, możesz zrobić to przechodząc na nasz profil na Trustpilot
Program kursu
Kurs zakłada pracę z gotowymi lekcjami, które można realizować we własnym tempie.
Możesz stworzyć własny plan lekcji dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.
1.1. Wywiad kliniczny – Wstęp 1.2. Wywiad kliniczny – Głowa i szyja 1.3. Wywiad kliniczny – Układ oddechowy 1.4. Wywiad kliniczny – Układ krążenia 1.5. Wywiad kliniczny – Układ pokarmowy 1.6. Wywiad kliniczny – Układ moczowo-płciowy 1.7. Badanie przedmiotowe – Badanie ogólne 1.8. Badanie przedmiotowe – Głowa i szyja 1.9. Badanie przedmiotowe – Klatka piersiowa 1.10. Badanie przedmiotowe – Naczynia obwodowe 1.11. Badanie przedmiotowe – Brzuch
2.1. Wstęp do alergologii 2.2. Alergiczny nieżyt nosa 2.3. Astma 2.4. Pokrzywka 2.5. Obrzęk naczynioruchowy 2.6. Atopowe zapalenie skóry 2.7. Nadwrażliwość pokarmowa 2.8. Alergiczne choroby oczu 2.9. Nadwrażliwość na leki 2.10. Anafilaksja
3.1. Tętniaki aorty brzusznej 3.2. Zwężenia tętnic szyjnych i kręgowych 3.3. Przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych 3.4. Ostre niedokrwienie kończyn 3.5. Inne choroby tętnic 3.6. Choroby żył powierzchownych 3.7. Zakrzepica żył głębokich 3.8. Zatorowość płucna
4.1. Wstęp do cukrzycy 4.2. Leczenie cukrzycy, cz. I 4.3. Leczenie cukrzycy, cz. II 4.4. Hipoglikemia 4.5. Ostre stany hiperglikemiczne 4.6. Przewlekłe powikłania cukrzycy 4.7. Niedożywienie i leczenie żywieniowe 4.8. Otyłość i zespół metaboliczny
5.1. Układ podwzgórzowo-przysadkowy 5.2. Zaburzenia funkcji przysadki 5.3. Guzy przysadki 5.4. Wstęp do chorób tarczycy 5.5. Niedoczynność tarczycy 5.6. Nadczynność tarczycy 5.7. Przyczyny nadczynności tarczycy 5.8. Zapalenia tarczycy 5.9. Łagodne zmiany tarczycy 5.10. Raki tarczycy 5.11. Gospodarka wapniowo-fosforanowa 5.12. Nadczynność przytarczyc 5.13. Niedoczynność przytarczyc 5.14. Wstęp do chorób nadnerczy 5.15. Niedoczynność kory nadnerczy 5.16. Zespół Cushinga 5.17. Hiperaldosteronizm 5.18. Guzy wydzielające katecholaminy 5.19. Incydentaloma nadnerczy 5.20. Zespoły wielogruczołowe 5.21. Nowotwory neuroendokrynne
6.1. Wstęp do gastroenterologii 6.2. Choroby przełyku, cz. I 6.3. Choroby przełyku, cz. II 6.4. Choroby przełyku, cz. III 6.5. Zapalenia błony śluzowej żołądka i gastropatie 6.6. Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy 6.7. Wybrane choroby żołądka 6.8. Biegunka i zaparcie 6.9. Ostry brzuch 6.10. Wybrane choroby jelita cienkiego 6.11. Nieswoiste zapalenia jelit 6.12. Wybrane choroby jelita grubego 6.13. Choroby infekcyjne przewodu pokarmowego 6.14. Choroby odbytu 6.15. Zapalenia trzustki 6.16. Zmiany ogniskowe trzustki 6.17. Wirusowe zapalenia wątroby 6.18. Wybrane choroby wątroby, cz. I 6.19. Wybrane choroby wątroby, cz. II 6.20. Marskość wątroby i zaburzenia naczyniowe 6.21. Zmiany ogniskowe wątroby 6.22. Wybrane choroby pęcherzyka i dróg żółciowych 6.23. Zmiany ogniskowe pęcherzyka i dróg żółciowych 6.24. Stany nagłe w gastroenterologii
7.1. Wstęp do hematologii 7.2. Niedokrwistości mikrocytarne 7.3. Niedokrwistości normocytarne 7.4. Niedokrwistości makrocytarne 7.5. Podstawy hemostazy 7.6. Skazy krwotoczne naczyniowe 7.7. Skazy krwotoczne płytkowe 7.8. Skazy krwotoczne osoczowe 7.9. Leki przeciwpłytkowe 7.10. Leki przeciwkrzepliwe 7.11. Leki fibrynolityczne 7.12. Trombofilie 7.13. Wstęp do układu białokrwinkowego 7.14. Ostre białaczki 7.15. Nowotwory mieloproliferacyjne 7.16. Zespoły mielodysplastyczne 7.17. Chłoniaki 7.18. Nowotwory z dojrzałych limfocytów i plazmocytów 7.19. Niedobory odporności 7.20. Mastocytozy i zespoły hipereozynofilowe 7.21. Histiocytozy 7.22. Transfuzjologia
8.1. Podstawy EKG 8.2. Profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych 8.3. Dyslipidemie 8.4. Przewlekłe zespoły wieńcowe 8.5. Ostre zespoły wieńcowe, cz. I 8.6. Ostre zespoły wieńcowe, cz. II 8.7. Ostre zespoły wieńcowe, cz. III 8.8. Zaburzenia przewodzenia 8.9. Nadkomorowe zaburzenia rytmu, cz. I 8.10. Nadkomorowe zaburzenia rytmu, cz. II 8.11. Komorowe zaburzenia rytmu 8.12. Wady zastawkowe, cz. I 8.13. Wady zastawkowe, cz. II 8.14. Wady zastawkowe, cz. III 8.15. Wrodzone wady serca u dorosłych 8.16. Infekcyjne zapalenie wsierdzia 8.17. Zapalenie mięśnia sercowego 8.18. Kardiomiopatie 8.19. Choroby osierdzia 8.20. Przewlekła niewydolność serca 8.21. Ostra niewydolność serca 8.22. Wstęp do nadciśnienia tętniczego 8.23. Leczenie nadciśnienia tętniczego 8.24. Nadciśnienie tętnicze wtórne 8.25. Nadciśnienie płucne 8.26. Zakrzepica żył głębokich 8.27. Zatorowość płucna 8.28. Omdlenia
9.1. Fizjologia układu moczowego 9.2. Diagnostyka chorób nerek 9.3. Badania moczu 9.4. Ostre uszkodzenie nerek 9.5. Przewlekła choroba nerek 9.6. Leczenie nerkozastępcze, cz. I 9.7. Leczenie nerkozastępcze, cz. II 9.8. Glomerulopatie 9.9. Kłębuszkowe zapalenia nerek 9.10. Śródmiąższowe zapalenie nerek 9.11. Tubulopatie 9.12. Kamica nerkowa 9.13. Zakażenia układu moczowego 9.14. Zmiany ogniskowe nerek 9.15. Uszkodzenie nerek w przebiegu chorób ogólnoustrojowych, cz. I 9.16. Uszkodzenie nerek w przebiegu chorób ogólnoustrojowych, cz. II
10.1. Wstęp do pulmonologii 10.2. Objawy w pulmonologii 10.3. Badania diagnostyczne w pulmonologii 10.4. Badania radiologiczne w pulmonologii 10.5. Choroby dróg oddechowych, cz. I 10.6. Choroby dróg oddechowych, cz. II 10.7. Przewlekła obturacyjna choroba płuc 10.8. Astma 10.9. Rozstrzenie oskrzeli 10.10. Mukowiscydoza 10.11. Pozaszpitalne i atypowe zapalenie płuc 10.12. Szpitalne zapalenie płuc 10.13. Choroby śródmiąższowe płuc 10.14. Gruźlica i mykobakteriozy 10.15. Choroby zawodowe układu oddechowego 10.16. Nowotwory płuc i opłucnej 10.17. Choroby opłucnej 10.18. Niewydolność oddechowa 10.19. Zaburzenia oddychania w czasie snu
11.1. Wstęp do reumatologii 11.2. Reumatoidalne zapalenie stawów 11.3. Toczeń 11.4. Zespół antyfosfolipidowy 11.5. Twardzina układowa 11.6. Zapalenie wielomięśniowe i skórno-mięśniowe 11.7. Zespół Sjögrena 11.8. Zapalenia naczyń, cz. I 11.9. Zapalenia naczyń, cz. II 11.10. Inne choroby układowe tkanki łącznej 11.11. Spondyloartropatie 11.12. Choroba zwyrodnieniowa stawów 11.13. Zapalenia jednego stawu 11.14. Choroby kości 11.15. Zmiany pozastawowe
Schemat lekcji
Wstęp - zarys problematyki lekcji
We wstępie przedstawiamy cel lekcji oraz zadajemy ważne i ciekawe pytania, na które odpowiedzi będziemy poszukiwać w toku realizacji lekcji. Wszystko po to, aby odpowiednio zbudować oczekiwania i nastawić Twoją percepcję w odpowiedni sposób.
Powtórki
To najważniejsza część lekcji, zwłaszcza jeśli pragniemy długotrwałych efektów. Poprzez pracę z gotowymi zestawami powtórkowych sprawdzasz się i powtarzasz najważniejsze zagadnienia z poprzednich lekcji. W ramach powtórek pracujemy z pytaniami otwartymi i albumem map myśli.
Prezentacja
Praca z nowymi zagadnieniami. To tutaj wydarza się pierwszy kontakt z materiałem. W ramach tego etapu lekcji czytamy, poznajemy treści, tworzymy własne notatki w albumie map myśli, odsłuchujemy słuchowiska i budujemy wizualizacje. Pod każdym slajdem można zadawać pytania na które odpowiada zespół dydaktyczny.
Pytania weryfikujące
Codzienna porcja pytań zamkniętych, których celem jest weryfikacja zrozumienia kluczowych zagadnień poruszonych w lekcji. Ponad połowa pytań w lekcjach pochodzi bezpośrednio z Lekarskiego Egzaminu Końcowego.
Obszerna bibliografia
W tym miejscu znajdziesz listę wszystkich źródeł, na bazie których powstały materiały edukacyjne przedstawiane w danej lekcji.
Lista zmian w prezentacjach
W tym miejscu sprawdzisz listę wszystkich zmian w materiałach edukacyjnych dotyczących danej lekcji. Wynikają one z pojawienia się nowych wytycznych lub innych źródeł wymaganych do egzaminu. Errata pozwala na zweryfikowanie aktualności tego czego się uczysz na kursie oraz własnych notatek.
Dla kogo?
Kursy z Nauk Klinicznych, dzięki swojej konstrukcji, są w stanie dostosować się do Twoich aktualnych potrzeb edukacyjnych!
Studenci
Na zajęcia i do egzaminów (w tym LEK!)
Kursy najpierw pomagają Ci w codziennej nauce na zajęcia, a potem w uzyskaniu wymarzonego wyniku na egzaminach. Kursy zawierają materiał i pytania z LEK, więc w trakcie studiów pracujesz już na wynik na egzaminie końcowym!
Lekarze stażyści
Idealne rozwiązanie do nauki na stażu
Staż wymaga ciągłego odświeżania wiedzy z różnych obszarów medycyny. Stale aktualizowane kursy stają się Twoją interaktywną bazą wiedzy, idealną do samodoskonalenia.
Lekarze rezydenci
Aktualne wytyczne i dostęp do społeczności
Praca w zawodzie wymaga zarówno solidnych podstaw, jak i najświeższych informacji. Czasu natomiast jest znacznie mniej niż na studiach. Nasze kursy będą dla Ciebie doskonałą bazą oraz źródłem wiedzy o najnowszych wytycznych. Stały dostęp do społeczności pozwoli Ci rozwiewać wszystkie wątpliwości.
Jak działa kurs?
Zapisz się i uzyskaj dostęp do kursu na 6 miesięcy. Kurs zakłada pracę z gotowymi lekcjami, które możesz realizować we własnym tempie. Każda lekcja składa się z pytań zamkniętych, powtórki z pytaniami otwartymi oraz pracy z nowym materiałem w formie prezentacji online, pełnych grafik, filmów i przypisów.
System dostępów w praktyce
Zobacz na przykładach, jak możesz dostosować naukę z Kursami Nauk Klinicznych do swoich potrzeb!
Pokolejna Pola
Pokolejna Pola
Pola lubi ogarnąć wszystko po kolei. Na kolejnych latach studiów kupowała te Kursy z Nauk Klinicznych, których akurat potrzebowała.
Przed egzaminami na 6. roku miała już w swojej bibliotece wszystkie Kursy z Nauk Klinicznych, więc postanowiła skorzystać z abonamentu WNL, żeby uczyć się z nich swobodnie.
Dodatkowo, dzięki zakupowi wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych, dostęp do Kursu do LEK otrzymała w cenie abonamentu!
Nauka ze wszystkich kursów tak jej się spodobała, że korzystała z abonamentu aż do końca stażu!
Samodzielna Samanta
Samodzielna Samanta
Samanta lubi z wszystkim radzić sobie samodzielnie, ale poczuła, że do Interny potrzebuje wsparcia. Zakupiła więc kurs na 4. roku, a następnie parokrotnie przedłużała do niego dostęp, zgodnie z harmonogramem bloków zajęć klinicznych.
Nauka z WNL tak jej się spodobała, że nie wyobrażała sobie nauki do LEK bez naszego kursu. Kupiła Kurs do LEK już na 6. roku.
Planowała podchodzić do LEK-u kilka razy, a że obszerny kurs z Interny cały czas jej się przydawał, to od połowy 6. roku zdecydowała się na abonament WNL, z którego korzystała już do końca stażu.
Przekonany Przemek
Przekonany Przemek
Przemek lubi mieć od razu wszystko pod ręką. Bez wahania zdecydował się kupić wszystkie Kursy z Nauk Klinicznych już na 4. roku, wybierając Pakiet Student.
Uczył się ze wszystkich kursów, wykorzystując liczne połączenia pomiędzy przedmiotami, ułatwiające całościowe zrozumienie materiału.
Po roku dostępu nie miał wątpliwości, że chce wykupić abonament WNL, aby nadal korzystać ze wszystkich kursów.
Kurs do LEK miał w cenie abonamentu, więc zaczął przygotowywać się z niego wcześnie i już w pierwszym podejściu do egzaminu uzyskał wystarczająco wysoki wynik!
Materiały dydaktyczne
Kompleksowa wiedza w przystępnej formie
7500 merytorycznych slajdów, 1500 pytań zamkniętych, 1500 pytań otwartych i stała możliwość zadawania pytań oraz poznania pytań innych uczestników oraz odpowiedzi udzielonych przez zespół moderatorów!
Setki profesjonalnych ilustracji medycznych i zdjęć
Liczne i atrakcyjne ilustracje medyczne ułatwiają zapamiętanie trudniejszych partii materiału. Zrozumienie zagadnień nigdy nie było tak łatwe!
Schematy i mnemonki
Seria szczegółowych schematów i graficznych mnemonek pozwoli zapamiętać konkretne skale, tabele, zespoły czy objawy. Mają one na celu pomóc Ci z przyjemnością tworzyć spusty pamięci, dzięki którym łatwo odtworzysz trudne do zapamiętania szczegóły.
Tysiące przypisów i bibliografia
Wzbogaciliśmy nasze materiały o interaktywne przypisy zawierające dodatkowe treści merytoryczne i pogłębione informacje. Znajdziesz również odniesienia z listy podręczników publikowanych przez Centrum Egzaminów Medycznych oraz artykułów naukowych.
Autorskie animacje
Filmy i animacje medyczne ukazują dynamicznie to, co trudno pokazać statycznym obrazem.
Pełna opieka dydaktyczna online
Zespół moderatorów czuwa, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Masz pewność, że otrzymasz odpowiedź na czas!
Tysiące komentarzy w merytorycznych dyskusjach pełnych wartościowych wskazówek ułatwiających zrozumienie treści kursu.
Certyfikaty i punkty edukacyjne
Nasza metodyka i wyniki przekonały: Naczelną Izbę Lekarską i Wielkopolską Izbę Lekarską, które udzieliły nam swoich akredytacji.
Realizując kurs, otrzymasz certyfikat jego ukończenia i 100 punktów edukacyjnych!
Twórcy i opiekunowie kursu
Zespół Więcej niż LEK tworzą medycy z całej Polski! Multidyscylinarny, ponad 30-osobowy zespół redakcyjny projektuje nasze materiały edukacyjne oraz stale opiekuje się kursami tak, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Jesteśmy grupą ludzi, dla których edukacja medyczna to misja i pasja. Zdajemy sobie sprawę, że wiele problemów środowiska medycznego można rozwiązać dzięki poprawie edukacji medycznej. Naszym celem jest wspieranie medyków w efektywnym rozwoju zawodowym.
Współpracujemy z uczelniami i samorządami z całej Polski
Dowiedz się dlaczego współpraca z uczelniami medycznymi pozwala studentom najlepiej przygotować się do zajęć i uzyskiwać najwyższe wyniki na egzaminach końcowych!
Najlepszy sposób na wysokie wyniki
Najczęściej wybierane kursy
tyle kursów zrealizowano na portalu w latach 2022-2023
Zdecydowane zadowolenie
na tyle oceniane są lekcje na naszych kursach (średnia oparta na ponad 200 tysiącach odpowiedzi)
Uchwytne efekty
tyle komentarzy zostawili na naszych kursach studenci, lekarze i nasi moderatorzy
Wszystkie kursy dostępne na portalu Więcej niż LEK otrzymały akredytacje Naczelnej Izby Lekarskiej.
Kupujesz raz – przedłużasz, kiedy chcesz
Możesz przedłużać dostęp do każdego z wcześniej wykupionych kursów.
Pierwszy zakup kursu
Aktywujesz kurs i otrzymujesz 6 miesięcy dostępu. Po zakupie zaczynasz dostęp, kiedy tylko chcesz.
- Możliwość aplikowania zniżek
- Płatność natychmiastowa lub do 7 dni
Przedłużenie dostępu
Po pierwszym zakupie kursu możesz przedłużać do niego dostęp, kiedy chcesz i na ile miesięcy chcesz.
- Możliwość przedłużania na 1/6/12 miesięcy
- Stała aktualizacja materiałów i opieka dydaktyczna
- Dostępy do wcześniejszych postępów i statystyk
Chcesz utrzymać dostęp do wszystkich kursów?
Przedłużaj dostęp z abonamentem WNL i ucz się swobodnie! Abonament WNL to stała cena za dostęp do wszystkich kupionych wcześniej kursów wydawnictwa WNL!
Promocje
Zniżki grupowe
10% dla grup 5-50 osób 15% dla grup 50-500 osób 20% dla grup powyżej 500 osób
Paczka kursanta w promocyjnej cenie!
Przy pierwszym zamówieniu otrzymasz zniżkę na zakup paczki kursanta w promocyjnej cenie 299zł 249zł!
Porównaj zawartość Kursu do LEK
i Kursów z Nauk Klinicznych
Kurs do LEK | Kursy z Nauk Klinicznych | |
Tematyka lekcji |
Tematy, które są weryfikowane na LEK-u |
Tematy zgodne z sylabusami przedmiotów klinicznych na wszystkich uczelniach medycznych w Polsce |
Długość nauki z lekcją | Ok.6 h | 1–2h |
Prezentacja | Ok. 200 slajdów, charakter powtórkowy, obejmuje często wiele różnych zagadnień | Ok. 50 slajdów, obejmuje pojedyncze zagadnienie kliniczne kompleksowo je omawia |
Baza dydaktyczna | 755 materiałów dostępnych w przypisach i na slajdach | |
Ilustracje i animacje | 400 ilustracji i animacji | 1200 ilustracji i animacji |
Opieka dydaktyczna (pod slajdami i pytaniami w bazie) | Tak | Tak |
Baza pytań | Wszystkie pytania z bazy CEM + wszystkie historyczne pytania z LEK-u | Wybrany dział Bazy CEM odpowiadający tematowi kursu + wybrane pytania z LEK i pytania autorskie, zgodne z zakresem wiedzy omawianym na kursie |
Pytania zamknięte w ramach lekcji | Z LEK- u, z tematu omawianego w poprzednio przerabianej lekcji | Autorskie i z LEK-u, sprawdzające przyswojenie danej lekcji |
Pytania otwarte | Tak | Tak |
IWAN (Inteligentny Wirtualny Asystent Nauki) | Tak | Nie |
Aplikacja mobilna | Tak, zakres pytań z Kursu do LEK | Tak, zakres pytań z KNK |
Album map myśli | Dedykowany Kursowi do LEK; umożliwia tworzenie notatek, które potem pomogą przy nauce do LEK-u |
|
System skojarzeniowo- wyobrażeniowy | Tak | Z Kursu do LEK, dopasowany do wybranych zagadnień |
Najczęściej zadawane pytania
Na każdym z Kursów z Nauk Klinicznych, którego temat odpowiada jednej z dziedzin pytań w Bazie CEM, znajdziesz wszystkie pytania z Bazy CEM z tej właśnie dziedziny. Oznacza to, że w ramach Kursu z Interny, znajdziesz pełen dział Bazy CEM - Choroby Wewnętrzne, w ramach Kursu z Pediatrii - pełen dział Bazy CEM - Pediatria, itd.
W Więcej niż LEK oferujemy kursy dla medyków na każdym etapie nauki. Nieważne, czy dopiero zaczynasz studia, przygotowujesz się do sesji, piszesz egzamin końcowy czy też wchodzisz w praktykę zawodową - u nas znajdziesz kursy, dzięki którym nauka będzie kompleksowa i efektywna!
Jesteś studentem 1-3 roku studiów?
To doskonały czas, aby nauczyć się… jak się uczyć! Rekomendujemy Ci Kurs Efektywnej Nauki. Poznasz biologiczne i psychologiczne podstawy procesu uczenia się oraz wypracujesz kluczowe nawyki edukacyjne, których realizacja czyni codzienną, długofalową naukę przyjemną, kompleksową i trwałą.
Jesteś studentem 3-5 roku studiów, lekarzem stażystą lub początkującym rezydentem?
Skorzystaj z Kursów Nauk Klinicznych (KNK) - pojedynczo lub w komplecie! KNK to idealne rozwiązanie na lata - od wejściówek, przez egzaminy, po pracę w zawodzie i naukę w trakcie specjalizacji. Kursy te pomogą Ci w codziennej nauce na zajęcia, a następnie w uzyskaniu wymarzonego wyniku na egzaminach.
Staż i praca w zawodzie wymagają ciągłego odświeżania wiedzy z różnych obszarów medycyny. Kursy Nauk Klinicznych będą dla Ciebie doskonałą bazą oraz źródłem wiedzy o najnowszych wytycznych.
Pamiętaj, że zakup wszystkich kursów z nauk klinicznych zwalnia Cię z pierwszej opłaty za Kurs do LEK! Jest to zatem najlepsza możliwa inwestycja w przyszłość, gdyż od egzaminu LEK zależy to gdzie i w czym będziesz się specjalizować! LINK do strony o KNK
Przygotowujesz się do egzaminu końcowego LEK lub LDEK?
Wybierz Kurs do LEK lub Kurs do LDEK!
Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy, najlepsza baza pytań – z nami nauka do egzaminu końcowego będzie spokojna i skuteczna.
Więcej niż LEK to pewność, że uczysz się z aktualnych źródeł. Powtarzając, realnie systematyzujesz wiedzę, a na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości otrzymasz odpowiedzi.
Inne nasze kursy masz już za sobą? A może jesteś lekarzem na stażu, rezydenturze lub lekarzem specjalistą?
Skorzystaj z kursów, które realnie zwiększą jakość i bezpieczeństwo wykonywanej przez Ciebie pracy!
- Kurs Prawa Lekarza - to praktyczny kurs z zakresu prawa medycznego. Dzięki niemu dowiesz się jak organizować i prowadzić dokumentację, jak ustrzec się rozpraw sądowych i co zrobić, gdy ktoś oskarży Cię o błąd w sztuce lekarskiej. Po ukończeniu kursu otrzymasz 10 szablonów dokumentacji medycznej do wykorzystania we własnej praktyce a także ważną bezterminowo konsultację z zakresu prawa medycznego z mec. Radosławem Tymińskim - autorem kursu. LINK DO PODSTRONY
- Kurs Twój Pierwszy Dyżur - to kurs, który przygotuje Cię do efektywnego przeprowadzenia diagnostyki różnicowej pacjentów zgłaszających się z najczęściej występującymi objawami do szpitala, POZ, NPL i SOR. Nauczysz się lekarskiego rozumowania - zaczynając od pierwszego kontaktu z pacjentem i zadania kluczowych pytań, przez wybranie optymalnej metody diagnostyki aż po interpretacje wyników i zaplanowanie leczenia. Premiera kursu już 11 listopada! LINK DO PODSTRONY
- Kurs Efektywnej Nauki - Jeśli interesuje Cię indywidualny rozwój lub planujesz rozpocząć pracę dydaktyczną, szczerze polecamy Ci Kurs Efektywnej Nauki! Wiedza w nim zawarta jest uniwersalna i pomoże na każdym etapie rozwoju zawodowego. Premiera kursu w grudniu 2021 roku!
Pamiętaj, że wszystkie kursy, z których skorzystasz na przestrzeni lat znajdą się w Twojej bibliotece. Aby odświeżyć zawartą w nich wiedzę, wystarczy, że wykupisz do nich przedłużenie, lub w przypadku kursów wydawnictwa WNL - aktywujesz abonament WNL.
Zarówno pojedyncze przedłużenia dostępu do kursów jak i abonament WNL dają Ci dostęp do najnowszej, stale aktualizowanej wersji kursu, opieki dydaktycznej oraz wszystkich Twoich notatek, kolekcji i statystyk.
Jeśli nadal masz wątpliwości, który kurs wybrać, zapraszamy do kontaktu.
Samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę – po opłaceniu zamówienia otrzymasz dostęp do wybranego kursu na 6 miesięcy (185 dni). Po tym okresie możesz przedłużać dostęp do każdego z kursów na 1, 6 lub 12 miesięcy. Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu Więcej niż LEK, który daje stały dostęp do wszystkich wcześniej wykupionych kursów.
Szacunkowy czas realizacji Kursów Nauk Klinicznych różni się w zależności od przedmiotu, co ściśle związane jest z obszernością materiału. Szczegóły dotyczące czasu realizacji kursów znajdziesz na podstronie Dzięki możliwości ustawienia indywidualnego planu kursu, możesz zacząć naukę, kiedy tego potrzebujesz. Możesz także dostosować tempo do swoich potrzeb i innych zobowiązań. 🙂
Dostęp do platformy daje dostęp do lekcji, bazy pytań, narzędzi komunikacyjnych, a także możliwość zapisywania slajdów, pytań kontrolnych i wątków w systemie pytań i odpowiedzi do późniejszej powtórki.
Dostęp do platformy na 6 miesięcy (185 dni) otrzymasz po opłaceniu zamówienia. Zapisy są otwarte przez cały rok, więc samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę.
Możesz wybrać dogodny tryb nauki i dostosować platformę do swoich potrzeb.
W zależności od objętości materiału zawartego w kursie, czas potrzebny na realizację poszczególnych Kursów Nauk Klinicznych różni się między sobą. Nasze sugerowane plany nauki zakładają naukę tylko w dni robocze. W zależności od wyjściowego poziomu wiedzy oraz okresu czasu, w jakim planujesz zrealizować kurs, poświęcisz około 1-2 godzin na naukę jednej lekcji.
Pierwszy zakup - dodaje kurs do Twojej biblioteki i daje do niego dostęp na 6 miesięcy. Możesz skorzystać z promocji, kodów zniżkowych i voucherów. Dostęp otrzymasz zaraz po dokonaniu płatności.
Przedłużenie dostępu - Możesz przedłużać dostęp do kursów z Twojej biblioteki kiedy tylko chcesz, nawet po dłuższej przerwie! Dłuższy okres przedłużenia dostępu, to niższa cena za miesiąc.
Abonament Więcej niż LEK - Abonament WNL to cena za przedłużenie dostępu do wszystkich kursów WNL z Twojej biblioteki. Cena abonamentu jest niezależna od liczby kursów - im więcej kursów realizujesz, tym więcej zyskujesz! Abonament WNL obejmuje tylko kursy wydawnictwa "Więcej niż LEK" i nie obejmuje kursów pozostałych wydawców.
Możesz skorzystać ze zniżek grupowych:
- Study Group – 10% dla grup 5-50 osób.
- Study Year – 15% dla grup 51-500 osób.
- Study Uni – 20% dla grup powyżej 500 osób.
Więcej informacji o zniżkach znajdziesz na podstronie Promocje.
Jeśli kupisz wszystkie Kursy z Nauk Klinicznych – otrzymasz zwolnienie z pierwszej opłaty za Kurs do LEK w wysokości 1599 zł! Kurs zostanie wtedy automatycznie dodany do Twojej biblioteki kursów.
Aby skorzystać z Kursu do LEK, wystarczy, że będziesz mieć wykupione przedłużenie dostępu do niego lub abonament Więcej niż LEK. Dzięki temu zamiast na koniec studiów ponosić wysoki koszt, rozkładasz płatności na wiele lat. 🙂
Kiedy kończy się dostęp do portalu, tracisz możliwość aktywnego korzystania z kursu. Jednak wszystkie Twoje ustawienia, kolekcje i postępy zostają niezmienione, a konto możesz aktywować przedłużając dostęp.