Zespół

lek. Dariusz Ireneusz Chrapek

Współzałożyciel firmy bethink, której celem jest pomoc w uwalnianiu się od sztywnych koncepcji narzuconych w trakcie tradycyjnego biegu edukacji. Współtwórca projektu edukacyjnego dla medyków – „Więcej niż LEK” przygotowującego do Lekarskiego Egzaminu Końcowego oraz Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. Twórca materiałów edukacyjnych i innowacyjnych metodologii nauczania w medycynie. Trener metod efektywnej nauki i wykorzystania map myśli.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku lekarskim. Ukończył także studia pedagogiczne w Collegium da Vinci w Poznaniu.

Hobbystycznie żywo zainteresowany psychologią poznawczą, naukami kognitywistycznymi, grami planszowymi oraz filozofią wschodu. Autor bloga z pogranicza edukacji, komunikacji i medycyny.

Adam Karmiński

Człowiek, któremu pasuje wiele kapeluszy. Zmienia je zatem często i w „Więcej niż LEK” pełni rolę od kadrowego i finansisty, przez programistę i designera, po copywritera i oratora-amatora. Lubuje się w używaniu narzędzi lingwistycznych w celach czasem sobie tylko znanych, nierzadko humorystycznych.

Długo szukał wyzwania wartego pełnego poświęcenia. Znalazł je tam, gdzie łączą się edukacja i medycyna. Bez wahań porzucił korporacyjną ścieżkę kariery, aby wspólnie z Dariuszem Chrapkiem uruchomić Bethink i „Więcej niż LEK”.

Chce czynić ludzi wolnymi, pomagać im przełamywać opory przed spełnianiem, często nieuświadomionych, marzeń.

lek. Bogna Brzezińska

Zajmuje się tworzeniem prezentacji. Propozycję pracy w Bethink początkowo traktowała jako możliwość zarobienia na wyjazd do Chin. Na tyle jej się spodobało, że na stałe dołączyła do zespołu redakcyjnego.

W dzieciństwie baletnica, dziś początkujący lekarz. Po drodze kontroler jakości Audi. Problem stygmatyzacji pacjentów z chorobami skóry zainteresował ją dermatologią a pasja do kobiecego piękna zaprowadziła do szkoły medycyny estetycznej. Udzielając korepetycji podczas studiów zrozumiała, że dzielenie się wiedzą daje jeszcze więcej frajdy niż jej zdobywanie. Wtedy podjęła decyzję, żeby zająć się również edukacją.

Jej śmiech słychać zanim pojawi się w polu widzenia. W wolnym czasie zawija się w koc, ogląda smutne filmy lub spotyka swoich ulubionych ludzi. Nierzadko wszystko jednocześnie. Miłośniczka niskobudżetowych podróży. Od wizyty w Japonii marzy, aby na rok zamieszkać w Tokio. Kocha wszystko co dziwne i nietypowe. Poza tym, stare kamienice i brytyjski humor. Nie lubi niskiej temperatury, wymuszonej sympatyczności i kopytek z cukrem.

lek. Wojtek Zaremba

Druga połowa naszego krakowskiego oddziału zamiejscowego projektu. Amator fotografii, amator lotnictwa, profesjonalny wuzetkowicz. Jeśli ma wybierać między byciem nerdem a byciem lekarzem, woli nie wybierać wcale. No…ewentualnie wybrać i to, i to.

Nie śpi, bo odpowiada na pytania uczestników kursu, a w wolnych chwilach opiekuje się bazą pytań i pomaga jej się rozwijać. W jeszcze wolniejszych chwilach namiętnie uprawia spacery po Krakowie. Płuca jeszcze mu nie wysiadły.

lek. Katarzyna Kabycz

Kasia, dołączyła do naszego zespołu redakcyjnego w zamiejscowym oddziale krakowskim przy okazji 4. edycji kursu.

Kasia skończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Bethink realizuje się zarówno literacko – pisząc historie z wyobrażeniami do audioteki, a także dydaktycznie – moderując treści na platformie i tworząc prezentacje.

Mówi, że najważniejszy jest dla niej kontakt z pacjentami. Wierzy, że czasami zwykły uśmiech potrafi sprawić, że dzień stanie się lepszy.

Kasia jest prawdziwym molem książkowym, uwielbia także oglądać filmy i seriale. Kiedy nie czyta, prawdopodobnie żegluje z zastępem harcerskim, jeździ na nartach albo wędruje. Zapalony kibic siatkówki i tenisa - zwłaszcza jeżeli rakietę dzierży Roger Federer.

lek. Marcin Czekała

Balansując między werbalnym onanizmem, a pozorną skromnością decyduje wejść w nomenklaturę piekarniczą. Prawie co, “świeżo upieczony lekarz”, aktualnie w fazie dopiekania. Gdyby miał określić się rodzajem pieczywa – chciałby być bardziej żytnim na zakwasie, niż maślaną bułeczką. Postanowił sobie że jedyną kopertę jaką przyjmie, to tę z serowym nadzieniem.

W Bethink pracuje ze słowem, formą i obrazem jak z dobrym drożdżowym ciastem. Najpierw namnaża pomysły, potem je wyrabia, następnie zostawia wszystko w głowie do wygarowania, gdzie mogą spokojnie fermentować. Ma nadzieję że efekt końcowy smakuje bardziej jak tłusty racuch, niż czerstwa kajzerka.

W życiu, jak w cieście, ceni elastyczność, ale najbardziej pożąda rumianych i chrupkich brzegów. Kąsa tak żeby zawsze trafić na nadzienie, ale piętki zawsze oddaje najbliższym. W wolnym czasie objada się Jazzgodziankami, które zdarza mu się wypiec z pozostałymi piekarzami. Lubi zapach świeżego pieczywa i rozwiązania proste jak francuska bagietka. Między innymi dlatego od kilku lat współwypieka na YouTubie kanał Najprościej Mówiąc.

lek. Radek Żubka

Główkując nad rozwiązaniem problemu zapomina o planach czy obowiązkach. Typ człowieka, który jak się za coś zabierze, to nie potrafi odpuścić (no chyba, że chodzi o sprzątanie w kuchni – przyp. kob.). Wierząc, że droga do poprawy torowana jest edukacją, wstąpił w szeregi zespołu Bethink i Więcej Niż Lek. Przygodę tę zaczął absorbującą funkcją moderatora, szukając prostych i zrozumiałych odpowiedzi na nierzadko wyszukane pytania kursantów.

Muzyka jest jedną z ważniejszych rzeczy. Poruszając się w świecie melodii i rytmu, spełnia się pracując nad nowym projektem dźwiękowym i chciałby, aby był dobry niczym słuchowisko - Saga o wiedźminie.

Hobbystycznie zajmuje się denerwowaniem ludzi - zazwyczaj nieświadomym tupaniem i stukaniem w otaczające przedmioty. W tak zwanym “międzyczasie” paraduje w piżamie trenując brazylijską sztukę walki oraz obmyśla chytry plan na połączenie zawodu lekarza ze zwiedzaniem świata i lotem w kosmos.

lek. Sara Kowalska-Żubka

Sara dołączyła do zespołu Bethink jako moderatorka podczas 4. edycji Kursu do LEK. Następnie przeszła do zespołu wydawniczego i zajęła się pisaniem wyobrażeń medycznych, których obecnie możecie posłuchać ucząc się na platformie. To zadanie pozwoliło jej rozwinąć wyobraźnię i odkryć pokłady kreatywności!

Obecnie Sara kończy studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Łączy naukę z tworzeniem nowych prezentacji na platformie, a dzięki temu, że sama nadal studiuje - doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania Kursantów.

Jeśli akurat się nie uczy i nie pracuje, zamienia się w ogrodnika i wraz z partnerem jedzie za miasto przekopywać wielki ogród warzywny. Ma nadzieję, że obrodzi on w tony zdrowego jedzenia, którym obdaruje rodzinę i przyjaciół.

Poza pracą w ogrodzie, w wolnym czasie Sara z upodobaniem przyjmuje pozycję psa z głową w dół albo zakłada deski na nogi - zimą snowboard, latem wakeboard.

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie na co dzień towarzyszyć narodzinom różowych dzieci, ponieważ chciałaby zostać ginekologiem. Przy okazji ma też plan B: jeśli jej nie wyjdzie, będzie dostawcą świeżych warzyw i owoców do lokalnych ryneczków.

Mikołaj Kolasiński

W marzeniach architekt, w rzeczywistości niedoszły prawnik, a obecnie student 6 roku na kierunku lekarskim. Prawdopodobnie przyszły lekarz, jednak cały czas rozważa ponowne zaskoczenie rodziny i zmianę studiów, tym razem na szkołę filmową. Przygotowuje się do niej od kilku lat szlifując fach aktorsko-filmowy na YouTubie, gdzie stara się edukować zdrowotnie Polaków. Razem z lek. Marcinem Czekałą współtworzy kanał Najprościej Mówiąc.

Jako osoba dla której obraz jest zawsze atrakcyjniejszy niż słowa, w Bethink zajmuje się tym, co lubi najbardziej - zamienianiem suchej, pisanej wiedzy na formę wizualną. Uważa, że nauka jest wydajna, gdy pobudza kreatywność i wyobraźnie, i za tym podąża w codziennej pracy.
Od dziecka pianista, gadżeciarz, w wolnych chwilach podróżnik i amator designu.

lek. dent. Patryk Bober

Patryk prowadzi zespół odpowiedzialny za merytoryczną stronę kursu przygotowującego do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego.

Doktor od zębów oraz asystent w Katedrze i Klinice Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją UM w Poznaniu, gdzie pełni rolę swoistej maglownicy służącej przemaglowywaniu studentów. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Wymagający od innych, ale przede wszystkim od siebie, co przekłada się na lepsze zrozumienie wielu stomatologicznych aspektów. Jego konikiem jest protetyka oraz stomatologia zachowawcza i endodoncja, z której aktualnie robi specjalizację.

Szybki i energiczny jak turbina borująca zęby, dokładny jak endometr mierzący długości kanałów. Czasami ostry jak skalpel do nacinania ropni, lecz z reguły łagodny jak balsam peruwiański działający kojąco na każdą ranę. Gdyby mógł to w gabinecie prezentowały spektakle taneczne, bowiem z tańcem związany jest od 10. roku życia. Jednakże przede wszystkim jest ogromnym pracoholikiem i gdyby nie praca, którą wykonuje przed pracą i po pracy, a także w trakcie pracy pracy po pracy, to na pewno znalazłby więcej czasu na swoje kolejne zainteresowanie, jakim są planszówki. Najważniejsze, że lubi to co robi i widzi w tym możliwość przyszłościowego rozwoju.

lek. dent. Dominika Frontczak

Z zamiłowania fanatyczka kotów. Gdyby jej wybranek pozwolił, chciałaby mieć ich nawet 10. Narazie musi wystarczyć jej jeden- Bronisław.

Od roku lekarz dentysta. Od niedawna twórca prezentacji z dziedziny stomatologii dla Bethink. Kocha dzieci i pracę z nimi. W gabinecie walczy ze strachem przed leczeniem stomatologicznym u najmłodszych pacjentów. Raz pojechała autostopem do Barcelony w tą i z powrotem. Nie żałuje ale nie chciałaby tego powtarzać. Lubi się uśmiechać i zarażać uśmiechem innych.

lek. dent. Agnieszka Skorczyk

Aga skończyła studia na Uniwersytecie Medycznym z wyróżnieniem i obecnie pracuje jako lekarz dentysta. W Bethink zajmuje się redagowaniem treści przygotowaniem prezentacji. Praca kliniczna w gabinecie oraz zajmowanie się dydaktyką to dla niej idealne połączenie pozwalające na własny rozwój i pomoc innym.

Edukacja i praca z dziećmi zawsze sprawiała jej ogromną satysfakcję i przyjemność; mając rodziców nauczycieli nie ma się co dziwić jej zamiłowaniu do nauczania oraz chęci dzielenia się wiedzą! Swoją przygodę z edukacją rozpoczynała od bycia wychowawcą kolonijnym, a następnie udzielała korepetycji.

Pasją Agnieszki jest również taniec współczesny. W zespole tańczyła przez 4 lata, a w tym roku miała okazję znów powrócić na scenę. Oprócz tańca bardzo lubi też zajęcia na siłowni i domowe treningi.

Uwielbia spotykać się z rodziną i przyjaciółmi oraz wciąż poznawać nowych ludzi, daje jej to mnóstwo energii i powoduje że uśmiech nigdy nie znika z mojej twarzy.

Agnieszka kocha podróże i odkrywanie nieznanych miejsc. Przez kilka lat należała do młodzieżowego stowarzyszenia Harcerskie Wędrowanie. Dotarła już do Meksyku, a w planach ma Tajlandię i Bali. Pomimo szczerej miłości do słońca i ciepła, chętnie zwiedziła już także Szkocję i Kraje Nadbałtyckie.

Jest miłośniczką francuskich i włoskich filmów oraz dobrej czarnej kawy, obowiązkowej każdego dnia. W wolnych chwilach lubi czytać książki otulona w ciepły koc z wełnianymi skarpetami w blasku światełek i świec. Interesuje się również zdrowym odżywianiem, lubi eksperymentować w kuchni, łączyć i tworzyć własne przepisy. Ekspertka kaszy jaglanej, marchewki i jarmużu.

lek. dent. Adrian Modrzyk

Adrian skończył stomatologię, a obecnie odbywa staż i pracuje nad merytoryczną stroną kursu przygotowującego do LDEK-u.

Kiedy nie zagląda w zęby pacjentów, oddaje się swoim dwóm pasjom – podróżom i gotowaniu, czasami nawet łącząc je ze sobą.

Lubi podróżować, zarówno tam gdzie jest zimno, jak i tam, gdzie świeci słońce. Spędził między innymi 2 tygodnie pod namiotem na Islandii, a ostatnio 2 tygodnie w Tajlandii. Marzy, aby pojechać i poznać Azję Południowo-Wschodnią, a w przyszłości Amerykę Południową.

Każdy wyjazd dla Adriana to zarazem podróż kulinarna i poznawanie kuchni regionalnej. Nie straszne są mu dziwne przysmaki, jego kubki smakowe skonfrontowały się już z durianem czy fermentowanym rekinem, czyli hákarl.

Gdy temperatury spadają poniżej zera, Adrian wskakuje w kąpielówki i pędzi nad poznańską Rusałkę, gdzie wraz z innymi morsami relaksuje się w wodzie. Natomiast latem prawdopodobnie spotkacie go na festiwalach. W przyszłym roku ma zamiar spełnić swoje marzenie i pojechać do Budapesztu na 7-dniowy Sziget Festival.

lek. dent. Judyta Babik

Judyta skończyła studia na Uniwersytecie Medycznym i obecnie pracuje jako lekarz dentysta. W jej pracy cieszy ją robienie wypełnień jak najlepiej imitujących anatomię zęba. W Bethink zajmuje się redagowaniem treści przygotowaniem prezentacji do Kursu do LDEK.

W wolnych chwilach czyta i właśnie pochłania kolejną serię skandynawskich kryminałów. Bardzo lubi ciężkie granie, co nie przeszkadza jej w słuchaniu Marii Callas. Natomiast pracując w domu nad Kursem do LDEK namiętnie odtwarza soundtrack z Narcosa.

Nie wyobraża sobie roku bez koncertu - niedługo wybiera się na Rammstein.

Pasjonują ją podróże, odwiedziła już część Azji, teraz planuje poznać Amerykę Południową. Stało się to przyczyną nauki hiszpańskiego. Podróże łączą się bezpośrednio z poznawaniem nowych smaków i kuchni regionalnych. Gdy wyjeżdża, jej żołądek nie ma dna.

Kiedy uda jej się znaleźć spokojną chwilę rysuje ołówkiem. Inspiruje się Alfonsem Muchą i sztuką secesyjną, którą uwielbia.

Dominika Ornoch

Urodzony organizator, zwana niegdyś “człowiek octopus”. Dlaczego? Przez ostatnie 18 lat swojego życia zarządzała administracją i komunikacją w międzynarodowej firmie inżynieryjnej oraz mniejszej, lokalnej. Ogarniała tematy od zaopatrzenia, przez aspekty wizualne i dobrą atmosferę, po optymalizację kosztów i kwestie prawne.

Równocześnie zajmowała się też marketingiem, brandingiem, copywritingiem oraz miękkim HRM. Ma dwuletni epizod z własną działalnością. Ten nauczył ją olbrzymiego szacunku dla wszystkich, którzy mają odwagę prowadzić swoje przedsiębiorstwa. Sama poległa i bardzo się z tego cieszy, bo uświadomiła sobie, do czego faktycznie jest stworzona. A do czego nie jest.

Od lat marzyła, żeby dołączyć do ekipy ludzi, którzy łączą kreatywność z chęcią własnego rozwoju oraz pomocy innym. W Bethink odnalazła 108% tego marzenia. Teraz wykorzystuje swoje doświadczenia i zajmuje się szeroko pojętą administracją, aby wszyscy inni mogli tu robić swoją robotę i potem spać spokojnie.

Prywatnie pasjonatka kina, od Tarantino, przez Jarmuscha po Guy'a Ritchi'ego i Petera Jacksona. Ilość obejrzanych filmów liczy w tysiącach. Poznawanie ludzi i podróżowanie to kolejne, co mocno przyspiesza jej puls. Na mapie przyszłości zaznaczyła Nepal, Indie, Tybet, które planuje zwiedzić ze swoim niedawno urodzonym synkiem. Aaa i uwielbia opowiadać kawały.

Joanna Januszewska

Dba o wizualny aspekt kursu i firmy. Projektując troszczy się o odbiorców i wygodę korzystania z materiałów. Twórca strategii identyfikacji wizualnej firmy Bethink oraz kursu “Więcej niż LEK”. Główny projektant “Albumu map myśli”.

Wierzy, że dobry design może zmienić świat. Postanowiła zawiesiła własną działalność projektową i razem z zespołem Więcej niż LEK tworzy nowy wymiar edukacji, wykorzystując umiejętności z zakresu projektowania doświadczeń, ilustracji i szeroko pojętej sympatyczności.

Grafik warsztatowy, architekt krajobrazu, społecznik. Obecnie student Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Poza pracą projektanta zajmuje się drukiem artystycznym.

W wolnych chwilach kręci bekę z każdym i ze wszystkiego.

Sebastian Krupiński

Jednoosobowa filia Zachodniopomorska – zajmuje się ilustrowaniem psychodelicznych wizji Dariusza do albumu map myśli. Absolwent Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej (mgr sztuki, spec. Komunikacja Wizualna). Grafik, projektant, malarz, ilustrator, nerd, amator muzykowania, wycieczek rowerowych, wspinaczki skałkowej i wszelkiej maści przejawów działalności artystycznych.

W Bethink znalazł się wyłącznie dzięki jawnej koligacji rodzinnej i tajnym konszachtom.

Kamil Znamiec

Jeżeli pisaliście do nas na Facebooku lub na mailu, na 99,9% rozmawialiście właśnie z nim. Kamil to nasza Osoba Pierwszego Kontaktu! Na każde pytanie znajdzie odpowiedź i rozwiąże każdy problem.

Kiedy nie odpowiada na Wasze pytania, Kamil prawdopodobnie prowadzi jakąś sesję RPG jako Mistrz Gry, uczestniczy w larpie lub po prostu używa swojej wyobraźni. Możecie go spotkać na konwentach, nie tylko w roli uczestnika, lecz także organizatora wydarzeń! Uwielbia Rona Swansona, chociaż swoje serce dzieli także na załogę Star Treka.

W wolnych chwilach, między pracą, a tworzeniem następnych kart postaci, gra na basie. Dodatkowo Kamil chce się rozwijać jako łowca głów amator, do tej pory może pochwalić się zerową skutecznością. Jednak wierzy, że kiedyś to się zmieni!

Z ciekawostek, warto dodać, że Kamil uwielbia Excela. Możliwość automatyzacji arkuszy i wpisywania następnych funkcji sprawiają mu niebywałą radość. :)

Ola Małecka-Milich

Ola zajmuje się marketingiem i mediami społecznościowymi. Lubi to, co robi, a co ważniejsze – lubi ludzi, z którymi pracuje.

Kiedy nie pisze postów na Facebooku czy Instagramie, można ją spotkać na spacerach z psami.

Ostatnio zapałała miłością do wszelkiego typu roślin doniczkowych (ale te bez doniczki też uwielbia). Dlatego prawie każde wyjście z domu kończy się powrotem z nową sadzonką pod pachą. Wieść niesie, że po mału zaczyna brakować jej miejsca na parapetach ale sama Ola nie potwierdza tych informacji.

Uwielbia się śmiać i spać, czasami łączy te czynności. ;)

Przemek Ferkaluk

Jeżycjanin. Programista z zamiłowania. Długo tułał się po świecie w poszukiwaniu angażującego projektu. O dziwno, ów był bliżej niż mogłoby się wydawać – na Jeżycach!

W wolnych chwilach spełnia marzenia o zostaniu “człowiekiem orkiestrą” i wyraża się kreatywnie tworząc kolaże. Kiedy czasu jest więcej lub pogoda jest wystarczająco przychylna, sam zamienia się w kolarza albo rzuca plażowym krążkiem z przyjaciółmi.

Ponadprzeciętny wielbiciel dobrego jedzenia. Przy niedzieli piecze ciasto drożdżowe z przepisu Szanownej Babci. Marzy o tym, żeby wszyscy jedli dobrze i zdrowo - to powinno rozwiązać wszystkie problemy świata.

Kuba Karmiński

Jako programista w bethink spełnia się zarówno w swojej pasji do technologii, jak i osobistej misji pozostawiania świata w kondycji lepszej niż ta, w jakiej go zastał.

Marzy, że z czasem posiądzie multidyscyplinarną wiedzę i zostanie szalonym naukowcem-wynalazcą.

Kiedy nie pracuje, gra na gitarze. Kiedy nie pracuje i nie gra na gitarze - śpi.

Niektórzy twierdzą, że wie co robi oraz że ugodzony palcem w odpowiednią część ciała zareaguje odśpiewując hymn ZSRR.

Bogna Knychała

W Bethink pracuje nad rozwojem platformy. Swoje pierwsze kroki na drodze zawodowej stawiała na basenie jako ratowniczka i instruktorka pływania. Spośród miliona pomysłów na siebie, poczynając od produkcji filmowej a kończąc na medycynie, wybrała programowanie.

Prawie znalazła się na AWFie ale niestety nie umie zrobić fikołka do tyłu i panicznie boi się stania na rękach. W obliczu powyższych lęków zdecydowała się na bezpieczniejszą acz równie emocjonującą pracę umysłową przy komputerze.

W wolnych chwilach lubi sobie pobrzdąkać na ukulele, uderzyć raz czy dwa w perkusję lub pomachać łapkami w basenie.

Miłosz Bednarzak

Domorosły naukowiec, myśliciel, kognitywista, filantrop, prosty człowiek.

W życiu próbował już prawie wszystkiego, postanowił więc zająć się tworzeniem, tego co będzie w stanie zrobić prawie wszystko, sztucznej inteligencji. Pochodzi z dalekiego wschodu – Lubelszczyzny, gdzie zgłębiał tajniki sztuki zwanej Data Science.

Nauki te przywiózł ze sobą do firmy bethink, gdzie powziął sobie za ucznia IWANa (Inteligentnego Wirtualnego Asystenta Nauki), na którym spoczywać będzie wielka odpowiedzialność - skuteczna pomoc kursantom w osiąganiu doskonałych wyników edukacyjnych.

Damian Jóźwiak

Szczęśliwy maż i ojciec dwójki dzieci. W Bethink zajmuje się rozwojem platformy od strony technicznej. Chyba od zawsze wiedział, że chce być blisko branży informatycznej. Programowaniem zainteresował się trochę przypadkowo – stworzył hobbystycznie kilka prostych stronek w HTMLu, a szybko pojawiły się osoby potrzebujące jego pomocy. Praca dorywcza szybko zamieniła się w pasję.

Wolny czas spędza z rodziną. Gdy akurat tego nie robi, bawi się w tematach Automatyki Domowej i Arduino. Zainteresowanie tą tematyką powstało w odpowiedzi na wrodzone lenistwo i chęć ułatwiania sobie życia.

Z życiowych wpadek: Początkowo nie dostał się na studia o kierunku Informatyka, więc skończył też Matematykę.

Igor Rogatty

Igor swoją przygodę ze światem technologii rozpoczął w wieku 10 lat od stworzenia strony WWW w Pajączku. Obecnie, jako doświadczony deweloper, lubi podejmować wyzwania i rozwiązywać problemy. Automatyzacja i optymalizacja procesów to cel, który realizuje pracując nad projektami. Igor niedawno został tatą i każdą wolną chwilę spędza ze swoją rodziną.

Możecie go kojarzyć z polskiej sceny muzycznej. W młodości lubił sobie porapować w studiu, w parkach i na koncertach, ale już mu przeszło. W wolnych chwilach Igor szaleje ze znajomymi na gokartach - do tej pory nikt go jeszcze nie prześcignął. Natomiast zimą oddaje się śnieżnemu szaleństwu i jeździe na snowboardzie.

Maciej Brencz

Poznaniak. Pasjonat lokalnych historii, Dalekiej Północy i fotografii. W Bethinku stara się naprawić to, co zepsute i zrozumieć to, co działa.
Swój pierwszy program napisał na komputerze Commodore 64, gdy miał 11 lat. Poczciwy ośmiobitowiec wybierał liczbę, którą odgadnąć musiał początkujący programista.

Po uszy zakochany w wulkanicznym archipelagu Wysp Owczych, rzuconym gdzieś na środek północnych mórz. Świeżo upieczony, szczęśliwy autor poświęconej Wyspom książki. Po farersku potrafi policzyć od jednego do dziesięciu. I wstecz. Po większym kęsie stokfisza zaśpiewa nawet farerską pieśń w oryginale

Chcesz dobrze zdać egzamin?

Nasze kursy do LEK-u i LDEK-u to sprawdzony sposób na lepszy wynik!📈

Starannie wyselekcjonowane materiały, gotowy plan pracy, systematyzacja wiedzy – z nami możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swojej nauce! 🎓

ZAPISZ SIĘ