KLINIKI Z WIĘCEJ NIŻ LEK

Pakiet Student

 • Pakiet Student to roczny dostęp (12 miesięcy) do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych - Kursu z Interny, Pediatrii, Chirurgii, Ginekologii, Samodzielnych Nauk Klinicznych, Psychiatrii oraz Medycyny ratunkowej i Anestezjologii
 • W ramach pakietu do Twojej biblioteki kursów zostanie dodany Kurs do LEK, bez ponoszenia opłaty początkowej!
 • Dostęp do wszystkich kursów w ramach pakietu możesz przedłużać w stałej, korzystnej cenie dzięki Abonamentowi WNL
 • Cena: 2799 zł (uzyskaj rabat do -50% w ramach Klinik z WNL!)

Dlaczego warto?

Pakiet Student to najlepszy sposób na naukę do zajęć klinicznych i egzaminów!

Kliniki z Więcej niż LEK

Wybierając Pakiet Student, możesz uczyć się wygodnie na wszystkie zajęcia i egzaminy z przedmiotów klinicznych! Cała wiedza zebrana w jednym miejscu i pełna opieka dydaktyczna naszego zespołu lekarskiego, pozwolą Ci ze ze zrozumieniem budować wiedzę kliniczną, niezbędną zarówno podczas nauki do LEK jak i w pracy lekarza.

Kurs do LEK bez opłaty wstępnej

Po zakupie Pakietu Student, do Twojej biblioteki bezpłatnie dodamy Kurs do LEK (nie musisz ponosić opłaty wstępnej). Aby z niego skorzystać, wystarczy że przedłużysz dostęp do kursu lub będziesz mieć aktywny Abonament WNL.

Atrakcyjna cena i liczne promocje

Pakiet Student to najkorzystniejsza opcja wykupienia dostępu do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych na 12 miesięcy. Cenę pakietu możesz obniżyć korzystając ze wszystkich promocji, dostępnych w ramach portalu, takich jak voucher, czy zniżki grupowe!

Wyjątkowa promocja: Kliniki z WNL!

Promocja Kliniki z WNL to najkorzystniejszy sposób na naukę do zajęć klinicznych, egzaminów końcowych i LEK!

W ramach promocji uzyskasz 20% zniżki na Pakiet Student, jednak za każde 500 osób zapisanych na promocję, zniżkę będziemy powiększać o dodatkowe 5%, tak że maksymalny rabat, który możesz otrzymać wyniesie 50% (przy zapisaniu się 3 tysięcy osób).

Aby odebrać kod promocyjny na zakup Pakietu Student, zapisz się na newsletter i koniecznie daj znać o Klinikach z WNL swoim znajomym - na studiach, na innych uczelniach, w akademikach! Roczny dostęp do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych oraz Kurs do LEK bez ponoszenia opłaty początkowej możecie mieć już za 1399zł!

Promocja trwa do 26.09.2022 do godziny 23:59:59. Kody promocyjne zostaną wysłane 27.09.2022 i należy je wykorzystać do 31.10.2022.

Ponad 3000 osób zapisanych, maksymalna zniżka 50% została osiągnięta!

Dla kogo?

Kursy z Nauk Klinicznych, dzięki swojej konstrukcji, są w stanie dostosować się do Twoich aktualnych potrzeb edukacyjnych!

Studenci

Na zajęcia i do egzaminów (w tym LEK!)

Kursy najpierw pomagają Ci w codziennej nauce na zajęcia, a potem w uzyskaniu wymarzonego wyniku na egzaminach. Kursy zawierają materiał i pytania z LEK, więc w trakcie studiów pracujesz już na wynik na egzaminie końcowym!

Lekarze stażyści

Idealne rozwiązanie do nauki na stażu

Staż wymaga ciągłego odświeżania wiedzy z różnych obszarów medycyny. Stale aktualizowane kursy stają się Twoją interaktywną bazą wiedzy, idealną do samodoskonalenia.

Lekarze rezydenci

Aktualne wytyczne i dostęp do społeczności

Praca w zawodzie wymaga zarówno solidnych podstaw, jak i najświeższych informacji. Czasu natomiast jest znacznie mniej niż na studiach. Nasze kursy będą dla Ciebie doskonałą bazą oraz źródłem wiedzy o najnowszych wytycznych. Stały dostęp do społeczności pozwoli Ci rozwiewać wszystkie wątpliwości.

Dlaczego warto wybrać Pakiet Student?

To najkorzystniejszy i najwygodniejszy model nauki z Kursami z Nauki Klinicznych!

Kurs Opłata początkowa i dostęp na 6 miesięcy Przedłużenie dostępu na kolejne 6 miesięcy Koszt nauki przez 12 miesięcy bez Pakietu Student Koszt nauki przez 12 miesięcy z Pakietem Student
Kurs z Interny 399 zł 234 zł 3631 zł 2799 zł
Kurs z Pediatrii 399 zł 234 zł
Kurs z Chirurgii 299 zł 174 zł
Kurs z Ginekologii 299 zł 174 zł
Kurs z Psychiatrii 299 zł 174 zł
Kurs z Samodzielnych Nauk Klinicznych 299 zł 174 zł
Kurs z Medycyny Ratunkowej i Anestezjologii 299 zł 174 zł

Kupujesz raz, przedłużasz, kiedy chcesz

Możesz przedłużać dostęp do każdego z wcześniej wykupionych kursów.

Pierwszy zakup Pakietu Student

Aktywujesz pakiet i otrzymujesz 12 miesięcy dostępu do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych. Po zakupie zaczynasz dostęp, kiedy tylko chcesz.

 • Możliwość aplikowania zniżek
 • Płatność natychmiastowa lub do 7 dni

Przedłużenie dostępu

Po pierwszym zakupie Pakietu Student możesz przedłużać do niego dostęp, kiedy chcesz i na ile miesięcy chcesz.

 • Możliwość przedłużania na 1/6/12 miesięcy
 • Stała aktualizacja materiałów i opieka dydaktyczna
 • Dostępy do wcześniejszych postępów i statystyk

Abonament WNL

Chcesz utrzymać dostęp do wszystkich kursów?
Abonament WNL to stała cena za dostęp do wszystkich kupionych wcześniej kursów wydawnictwa WNL!

od 129 / 1 m-c

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma możliwości wykupienia Pakietu Student na czas krótszy niż 12 miesięcy.

W skład Pakietu Student wchodzi 7 obszernych Kursów z Nauk Klinicznych – ich realizacja w okresie krótszym niż 12 miesięcy jest praktycznie niemożliwa. Pakiet powstał z myślą o osobach planujących swoją naukę do zajęć klinicznych na 4., 5. i 6. roku studiów.

Dostęp do kursów wchodzących w skład Pakietu Student możesz przedłużyć na 2 sposoby:


 1. Wykupując pojedyncze przedłużenie dostępu do wybranych przez siebie kursów;

 2. Wykupując Abonament WNL – który poza przedłużeniem dostępu do wszystkich Kursów z Nauk Klinicznych, przedłuży również Kurs do LEK dodany do Twojej biblioteki Kursów przy zakupie Pakietu Student!

Czas dostępu do pojedynczych Kursów z Nauk Klinicznych wykupionych indywidualnie oraz czas dostępu do Kursów z Nauk Klinicznych w ramach “Pakietu Student” nie podlegają łączeniu. 

Przykład: Masz wykupiony Kurs z Chirurgii, do którego zostały Ci 2 miesiące dostępu. Po wykupieniu Pakietu Student, dostęp do wszystkich kursów wchodzących w skład pakietu wynosi 12 miesięcy – także do Kursu z Chirurgii. Dostęp z Pakietu Student “wchłania” pozostałe 2 miesiące dostępu do Kursu z Chirurgii.

W wypadku, jeśli w trakcie trwania dostępu do Pakietu Student kupisz dostęp do Kursu z Nauk Klinicznych wchodzących w skład pakietu, dostęp do tego kursu zostanie przedłużony o różnicę dostępu do danego kursu wynikającą z dostępu z pakietu i pojedynczego dostępu.

Przykład: Zostały Ci 2 miesiące dostępu do Kursów z Nauk Klinicznych w ramach Pakietu Student. Po przedłużeniu dostępu do Kursu z Chirurgii o 6 miesięcy, dwa miesiące biegną w ramach pozostałego dostępu z Pakietu Student – czyli de facto taki zabieg wydłuży czas trwania dostępu do Kursu z Chirurgii o 4 miesiące.

Możesz skorzystać z kodu otrzymanego w ramach zniżki grupowej lub vouchera, które dystrybuujemy w ramach różnych współprac!

Co więcej, do 27 września masz możliwość uzyskania do 50% zniżki na zakup Pakietu Student w ramach Akcji Kliniki z WNL. 🥳 Aby uzyskać zniżkę, zapisz się na newsletter WNL. Otrzymany kod możesz wykorzystać do 31 października 2022 roku.

 

Jak najbardziej! Wybierając Pakiet Student płatność możesz rozłożyć na 3 raty 0%. Zaznacz opcję “płacę na raty” w podsumowaniu – czyli ostatnim kroku składania zamówienia. 😊

 

Opis naszego systemu ratalnego znajdziesz w zakładce cennik.

 

Wybierając płatność ratalną do zamówienia nadal możesz dodać kod rabatowy. Jeżeli zamówienie nie będzie opłacone w całości w momencie naliczenia zniżki, obniżona zostanie docelowa kwota oraz nieopłacone jeszcze raty. 🙂