Kochani Medycy!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w ramach akcji “Pomoc Ukrainie” – skorzystało z niej kilkaset osób! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wesprzeć Was w tym trudnym czasie. Z dniem 1 września zakończyliśmy udzielanie darmowych dostępów do naszych kursów obywatelom Ukrainy. Wciąż jednak solidaryzujemy się z naszymi sąsiadami i przyjaciółmi z Ukrainy i oferujemy Wam ważny bezterminowo 20% rabat na wszystkie nasze kursy.

 

Jak uzyskać 20% zniżki na zakup kursów Więcej niż LEK?

Wyślij maila na adres ukraina@wiecejnizlek.pl o tytule: “Zniżka na kursy”. W treści wpisz swoje imię i nazwisko oraz napisz, na jakie kursy chcesz uzyskać zniżkę.

Do maila załącz:

  • zdjęcie dokumentu tożsamości potwierdzającego Twoje imię i nazwisko (np. paszport, dowód osobisty, prawo jazdy);
  • dowód bycia studentem lub absolwentem kierunku lekarskiego lub lekarsko-dentystycznego (np. prawo wykonywania zawodu, zrzut ekranu z systemu uczelnianego, zdjęcie indeksu).

Zniżkę na kursy prześlemy Ci w wiadomości zwrotnej w ciągu 7 dni.

 

Najczęstsze pytania (FAQ)

W jakim języku są kursy „Więcej niż LEK”?

Materiały na kursach  oraz opieka dydaktyczna zespołu WNL prowadzone są tylko w języku polskim. Same materiały są jednak dostępne online, więc można korzystać z nich z pomocą Tłumacza Google (tłumaczy tylko treści, nie tłumaczy ilustracji).

Z których kursów mogę skorzystać?

Ze wszystkich kursów WNL, czyli z kursów z nauk klinicznych (Interna, Pediatria, Chirurgia, Ginekologia, Samodzielne Nauki Kliniczne), kursów do LEK i LDEK (przygotowujących też do LEW i LDEW), a także z kursu Prawa Lekarza.

Z których kursów nie mogę skorzystać?

Kursy nieobjęte akcją to Twój Pierwszy Dyżur oraz Kurs Efektywnej nauki.

Mam już dostęp do kursu lub kursów WNL. Czy mogę otrzymać zwrot?

Tak. Wyślij maila według instrukcji powyżej, a przy kursach do których masz już dostęp dodaj dopisek “zwrot”.

Kontynuacja studiów w Polsce

Polskie Ministerstwo Zdrowia organizuje możliwość kontynuowania w Polsce studiów na kierunku lekarskim oraz lekarsko-dentystycznym. Więcej informacji znajdziecie na stronie ministerstwa (po polsku i ukraińsku): https://www.gov.pl/web/zdrowie/komunikat-w-sprawie-mozliwosci-kontynuowania-studiow-na-kierunku-lekarskim-w-polsce-przez-studentow-ksztalcacych-sie-dotychczas-w-ukrainie