Jak działa nasz kurs?

Praktyczne warsztaty

1. Natychmiastowy dostęp

Dostęp do kursu uzyskujesz zaraz po opłaceniu zamówienia! Możesz się rozejrzeć i poczekać na oficjalny start kursu, albo ruszyć od razu z kopyta!

Zarezerwuj miejsce na kursie Kliknij, aby przeczytać więcej
Praktyczne warsztaty

2. Dostawa albumu i planu pracy

Jeśli zapiszesz się w terminie, najpóźniej tydzień przed kursem dotrze do Ciebie kurierem DPD paczka z naszym notatnikiem, wydrukowanym planem pracy, pisakami oraz torbą, która to wszystko pomieści.

Więcej o albumie Kliknij, aby przeczytać więcej
Praktyczne warsztaty

3. Gotowy plan z możliwością dostosowania

Z nami każdy dzień masz zaplanowany i na pewno zdążysz na czas! Możesz jednak dostosować plan w pełni do swoich potrzeb. Chcesz zacząć od Psychiatrii? Nie ma problemu! Uczyć się 9 miesięcy? Do zrobienia!

Zobacz film Plan pracy Kliknij, aby przeczytać więcej
Praktyczne warsztaty

4. Codzienna nauka z lekcjami

Czeka na Ciebie 65 obszernych lekcji, z których każda zawiera Powtórki, Prezentacje zastępujące podręczniki oraz Pytania z LEK-u. Idąc zgodnie z planem, na 2 tygodnie przed egzaminem masz przerobiony CAŁY materiał i rozwiązane 60% pytań z bazy!

Zobacz film Lekcje Kliknij, aby przeczytać więcej
Praktyczne warsztaty

5. Odpowiedzi na wszystkie pytania

Co zajmuje najwięcej czasu w trakcie nauki? Szukanie odpowiedzi na pytania... 🙄 Z nami nie musisz poświęcać na to ani godziny! W trakcie kursu zespół moderatorski i inni uczestnicy służą Ci pomocą, a dzięki sprytnemu umieszczeniu komentarzy przy slajdach, na Twoim pytaniu korzystają wszyscy!

Zobacz film Komunikacja Kliknij, aby przeczytać więcej
Praktyczne warsztaty

6. Ostatnie 2 tygodnie na bazę pytań i powtórki

Pytania, pytania, pytania... Nieodłączny element nauki do LEK-u! Z nami na ostatniej prostej możesz skupić się już tylko na bazie pytań! Nasza aplikacja pomoże Ci zaplanować pracę i powrócić do wszystkich problematycznych zagadnień. A dzięki połączeniu pytań ze slajdami od zrozumienia odpowiedzi dzieli Cię tylko 1 kliknięcie!

Zobacz film Baza pytań Kliknij, aby przeczytać więcej

Nauka przez cały rok!

Dostęp w ramach dwóch edycji zawsze trwa 13 miesięcy, co pozwala na nieprzerwaną naukę przez cały rok!

🗓 3 miesiące to za mało?

Staż, obowiązki, wakacje... Dla niektórych 3 miesiące to za mało na przygotowanie do LEK-u zgodnie z oczekiwaniami. 🙂 Dlatego możesz przygotować swój plan pod kątem nauki na kolejny egzamin - zacząć w czerwu i uczyć się do lutego, zacząć w listopadzie przygotowywać się na wrzesień - zgodnie z Twoimi potrzebami!

Jak to zrobić? Wykup kurs i ustaw swój wydłużony plan nauki. Podczas kolejnych zapisów po prostu przedłuż za 50% ceny dostęp, aby kontynuować pracę. 🙂

Zarezerwuj miejsce na kursie Kliknij, aby przeczytać więcej

🎓 Jesteś na 6. roku?

Zastanawiasz się nad kursem, ale wyzwania 6. roku dopiero przed Tobą? Świetnie! Nasz kurs pomoże Ci również w przygotowaniach do egzaminów! Nasi kursanci ucząc się tylko z platformy uzyskiwali wyniki bliskie idealnym!

Po zakończonych zmaganiach z egzaminami po prostu przedłużasz dostęp za 50% ceny i kontynuujesz naukę do LEK-u. 🙂 Dzięki temu zyskujesz baaardzo dużo czasu na powtórki, które są kluczem do sukcesu! Nie czekaj zatem do ostatniej chwili! 😉

Zarezerwuj miejsce na kursie Kliknij, aby przeczytać więcej
Praktyczne warsztaty

Praktyczne warsztaty

Warsztaty w ramach naszego kursu do LEK-u to okazja do nabycia wyjątkowej wiedzy potrzebnej zaraz po egzaminie - podczas pierwszych kroków na ścieżce zawodowej oraz w trakcie nauki na specjalizacji. Pozwalają również skorzystać z doświadczenia praktyków i lepiej zaplanować swój start. Przeczytaj więcej na podstronie O warsztatach.

Czytaj więcej Kliknij, aby przeczytać więcej

Najczęście zadawane pytania

Masz wątpliwości?

Na podstronie FAQ odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące kursu. Od dat i planu zajęć, przez opis metodyki i materiałów, po misję, która motywuje nas do działania - wszystko w jednym miejscu. 🙂 Jeżeli nie rozwiejemy Twoich wątpliwości, napisz do nas, a na pewno dodamy odpowiedź do strony!

Czytaj więcej Kliknij, aby przeczytać więcej

Chcesz dobrze zdać LEK?

Więcej niż LEK, to unikalny kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Korzystasz z wyselekcjonowanych materiałów i gotowego planu pracy! Regularnie systematyzujesz wiedzę! Jesteś w stałym kontakcie z resztą uczestników, która wspólnie motywuje się do działania.