FAQ - Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Na tej stronie postaraliśmy się zgromadzić wszystkie pytania, które zadawaliście nam odnośnie kursu, oraz sporo dodatkowych. Aby łatwiej było Wam poruszać się po tak obszernej stronie, poniżej znajdziecie spis treści.

Chcesz znać dokładny rozkład 3-miesięcznej przygody z "Więcej niż LEK"? Koniecznie zapoznaj się z Planem kursu!

Podstawowe pytania

Kiedy zaczyna się kurs? Jak długo potrwa?

Edycje kurs zaczynają się zawsze w pierwszym tygodniu czerwca lub pierwszym tygodniu listopada i trwają 14 tygodni. Szczegółowy plan znajdziecie tutaj - Szczegółowy plan kursu.

Czym jest dostęp do platformy i jak długo trwa?

Dostęp do platformy daje dostęp do lekcji, bazy pytań, narzędzi komunikacyjnych, a także możliwość zapisywania slajdów, pytań kontrolnych i wątków w systemie pytań i odpowiedzi do późniejszej powtórki.

Dostęp do platformy w ramach edycji zimowej jest aktywny do 10 kwietnia kolejnego roku, a w ramach edycji letniej do 10 listopada. Dzięki temu zawsze możesz przedłużyć dostęp w ramach zapisów i uczyć się cały rok!

W jakiej formie można uczestniczyć w kursie Więcej niż LEK?

Istnieją dwa warianty uczestnictwa: “Kurs internetowy” oraz “Kurs stacjonarny”.

Zarówno w pierwszej, jak i drugiej wersji kursu, podstawą uczestnictwa jest interakcja z platformą e-learningową, na której będą odbywać się lekcje i dostępne będą wszystkie materiały. Dodatkowo, dla osób, które zapiszą się na wersję kursu z warsztatami, w Collegium Da Vinci przy ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby 10 w Poznaniu odbędą się 4 spotkania warsztatowe.

Czy istnieje limit miejsc na kurs Więcej niż LEK?

Przewidujemy limit 1250 miejsc na kurs internetowy, oraz 40 miejsc na kurs stacjonarny.

Czy przed opłaceniem kursu będzie można wypróbować działanie platformy?

Tak, przed opłaceniem kursu będzie można zalogować się na platformę oraz odbyć pokazową lekcję, która ilustruje działanie platformy oraz możliwe formy interakcji z użytkownikami.

Kiedy można spodziewać się materiałów?

Kurier powinien zapukać do Waszych drzwi najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem kursu! :) Uwaga! Jeżeli korzystasz z 50% zniżki, jako uczestnik poprzedniej edycji, to cena nie zawiera nowych materiałów!

Jak będą wyglądać warsztaty?

Wszystkie informacje znajdziecie na podstronie O warsztatach. :)

Jakie są cele kursu Więcej niż LEK?

Lekarski Egzamin Końcowy

Pragniemy pomóc Ci osiągnąć pożądany przez Ciebie wynik na LEKu. Jak to robimy? Przede wszystkim tworzymy narzędzia i środowisko, dzięki któremu zaoszczędzisz masę czasu na samodzielnej selekcji materiału, przebijaniu się przez stosy książek, szukaniu odpowiedzi na “głupie” pytania, czy na układaniu planu pracy.

Ucząc się razem tworzymy wielką bazę wiedzy, z której każdy kolejny rocznik będzie mógł korzystać. Platforma pozwoli Ci nie tylko szybko i sprawnie się komunikować z innymi ale także znajdować zapomniane informacje, rozwiązywać zadania i monitorować Twój indywidualny postęp.

Praca zespołowa

Wszystkie te narzędzia mają na celu pomóc nam wszystkim w nauczeniu się czegoś, czego na studiach niestety musieliśmy się uczyć sami - pracy zespołowej. Staż podyplomowy zaraz minie i wszyscy znajdziemy się w nowych środowiskach, wśród ludzi, którzy na co dzień tworzą zgrane zespoły.

Liczymy na to, że rozpoczniesz swoją zawodową karierę w miejscu gdzie praca zespołowa jest nagradzana, a jeśli tak nie będzie, że dzięki doświadczeniom zdobytym na naszym kursie będziesz zachęcać innych do wspólnego wysiłku i zdrowej komunikacji.

Growth mindset

Nikt nie wie jakie czekają na nas wyzwania w przyszłości. Niezależnie od tego czy będzie to praca zawodowa, budowa domu czy wychowanie dzieci, wierzymy, że skupianie się na postępie a nie na wyniku przynosi zdecydowanie lepsze rezultaty i pozwala z dużo większym komfortem psychicznym nie tylko znosić porażki ale przede wszystkim się z nich uczyć i dalej rozwijać. Zjawisko to w swoich pracach opisuje Carol Dweck, której twórczość i perspektywę będziemy starali się Wam przybliżyć.

Efektywna nauka

Na kursie dowiesz się całkiem sporo o tym, jak przebiega proces nauki. Zarówno na warsztatach jak i na platformie z początku kursu pojawią się materiały, dzięki którym dowiesz się jak efektywnie się uczyć i dlaczego kurs Więcej niż LEK jest skonstruowany tak, a nie inaczej. Mamy nadzieję, że pozwoli Ci to nie tylko lepiej przygotować się do egzaminu ale także pomoże na dalszych etapach ścieżki zawodowej i w zmaganiach z egzaminami specjalizacyjnymi.

Lekarska perspektywa

Na warsztatach poświęcimy także czas na wspólne rozważania na temat tego co na nas czeka po egzaminie oraz na temat przyszłości zawodu lekarza w ogóle. Nowe technologie? Restrukturyzacja medycyny? Ewolucja zawodu lekarza? Sposoby na wykorzystanie naszej wiedzy w przyszłości? To tylko kilka z planowanych przez nas tematów.

Przebieg kursu

Czy dostęp do platformy zawiera dostęp do bazy pytań do LEKu?

Tak, w ramach kursu dostępna będzie baza 4500 pytań! Pracujemy nad tym, aby platforma pomagała Wam wyłapać najbardziej problematyczne pytania oraz utrwalać zdobytą wiedzę.

Jak wygląda dzień lekcyjny? Czym jest lekcja na kursie Więcej niż LEK?

Każdego dnia lekcyjnego na platformie będzie otwierał się dostęp do 1 nowej lekcji. W ramach kursu “Więcej niż LEK” przewidzianych jest 65 dni lekcyjnych. Nowe lekcje będą pojawiać się każdego dnia roboczego. W weekendy, odpoczywamy bądź nadrabiamy zaległości. ;)

Dzień lekcyjny to:

Wstęp

We wstępie będziemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem, humorem i entuzjazmem. Każdego dnia postaramy się Was odpowiednio zmotywować do działania :)

Powtórka

Na kursie będziemy kładli bardzo duży nacisk na powtórki. Jest to czas i miejsce gdzie zachodzi 90% prawdziwie efektywnej nauki. Będziemy Wam w tym pomagać poprzez udostępnianie każdego dnia planu powtórkowego. Naszym celem jest aby każde zagadnienie, które będzie zawarte przez Was w notatkach w Albumie Map Myśli zostało powtórzone minimum 3-krotnie.

Prezentacja

Na tym etapie poznajemy nowy materiał. Docelowo, każdą prezentację przerabiamy tylko raz. Istnieje oczywiście możliwość powrotu do wcześniejszych prezentacji w razie potrzeby. Jest to najbardziej wymagająca część lekcji ;)

Ćwiczenia

Pytania, zadania i przypadki klinicznych do rozwiązania w celu podniesienia efektywności nauki.

Dodatki

Tutaj, czekają na Was same niespodzianki ;) Wyjątkowa atmosfera, którą staramy się tworzyć na kursie “Więcej niż LEK” nie wynika jedynie z zastosowania nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych oraz metodologii nauczania. Jesteśmy przekonani, że kurs może być niesamowitą okazją do pogłębiania swojej wiedzy nie tylko z zakresu medycyny. Chcemy się dzielić z Wami naszą pasją do uczenia się i tworzyć społeczność ludzi uczących. Propozycje książek, filmów czy TED-ów, a czasami jakiś “suchar” bądź historia. Wszystko to ma służyć szerzeniu idei szeroko pojętego “dzielenia się wiedzą”. :)

W jakim języku prowadzony jest kurs Więcej niż LEK?

Zarówno prezentacje multimedialne jak i Album Map Myśli są przygotowane w całości po polsku. Dodatkowo prezentacje będą czasami zawierać treści w języku angielskim. Będą to głównie linki do filmów edukacyjnych, dzięki którym będziemy mogli poszerzać nasze zrozumienie i ułatwić zapamiętanie treści. Podstawowa znajomość języka angielskiego pozwoli z nich w pełni korzystać jednak nie jest kluczowa w uczestnictwie w samym kursie, gdyż treści występujące tylko w języku angielskim nie przekroczą 1% całości. Poza tym, będzie to dodatkowa okazja do nauczenia się paru przydatnych słówek i angielskich mnemotechnik:)

Konstrukcja materiałów

Jak powstają materiały dydaktyczne do kursu Więcej niż LEK?

Materiały dydaktyczne są tworzone przez kilkanaście osób, w większości lekarzy w trakcie specjalizacji. Dodatkowo pomaga nam zespół grafików, dzięki czemu prezentacje są przejrzyste, atrakcyjne wizualnie oraz wzbogacone w system skojarzeniowo-wyobrażeniowy stworzony specjalnie na potrzeby kursu.

W trakcie opracowywania materiału korzystamy przede wszystkim z najnowszych wytycznych, gdyż podręczniki tradycyjne często nie są aktualne. Konkretne informacje weryfikujemy w podręcznikach z listy CEM-u, dzięki czemu są one również odpowiednio przygotowane pod kątem samego egzaminu.

Dodatkowo, dzięki aktywności ponad 2000 uczestników i dawanych przez nich sugestiom stale, na bieżąco doskonalimy materiały na platformie tak, aby były jak najbardziej efektywne i nastawione na zrozumienie zagadnień. Dzięki temu, platforma Więcej niż LEK pozostaje najbardziej aktualnym źródłem wiedzy do nauki do Lekarskiego Egzaminu Końcowego.

Czy istnieje możliwość drukowania prezentacji multimedialnych?

Ze względu na ilość slajdów, sposób sformatowania prezentacji oraz ilość kolorów i grafik nie ma możliwości drukowania prezentacji. Jest to po prostu niepraktyczne i wydrukowane tak materiały byłyby nieczytelne. Platforma posiada wbudowaną opcję prezentowania niektórych treści w postaci diagramów czy tabel w sposób interaktywny co powoduje, że wydrukowanie ich nie jest po prostu możliwe. Najważniejsze szczegóły czyli tabele, skale, objawy, zespoły, czy normy będą zawarte na ostatnich stronach Albumu Map Myśli, dzięki czemu będą zawsze łatwo dostępne.

Czym jest system skojarzeniowo-wyobrażeniowy?

System skojarzeniowo-wyobrażeniowy jest mnemotechniką, która poprzez wykorzystanie charakterystycznych a czasami wręcz “absurdalnych” skojarzeń pozwala na efektywną systematyzację wiedzy. Używamy do tego trzech rzeczy - wyobraźni, obrazu i historii. Jest to cecha charakterystyczna naszych materiałów, której poświęciliśmy wiele uwagi. Mamy zamiar w przyszłości je doskonalić i zmapować w ten sposób całą wiedzę medyczną. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim musi ten sposób nauki przypaść do gustu, dlatego na platformie będzie możliwość wyświetlania prezentacji także w surowej postaci :)

Przeczytaj więcej o systemie skojarzeń

Plan pracy

Dlaczego akurat 14 tygodni?

Pierwsza edycja kursu trwała 12 tygodni i okazała się zbyt intensywna, zwłaszcza na początku. Z tego powodu postanowiliśmy wydłużyć Internę z 15 do 20 dni lekcyjnych. Kurs przewiduje tygodniową przerwą w środku tak, aby każdy mógł w spokoju spędzić święta, albo nadrobić zaległości. :) Ostatnia lekcja odbędzie się na 2-3 tygodnie przed LEKiem, dzięki czemu wszyscy będziecie mieli czas na powtórki i przerobienie baz pytań.

Po co te przerwy w lekcjach? Czemu nie ma zajęć w weekend?

Na pomoc przychodzą nam najnowsze odkrycia nauk kognitywistycznych. Okazuje się, że aby nauka miała sens i dawała realne, trwałe efekty, trzeba po prostu robić przerwy. Zarówno w trakcie samej lekcji, jak i między dużymi działami, robienie przerw daje możliwość na konsolidację wiedzy.

Gdzie znajdę szczegółowy plan pracy?

Szczegółowy plan pracy możecie znaleźć pod tym linkiem - Szczegółowy plan kursu.

Systematyzacja wiedzy

Jak będziemy systematyzować wiedzę na kursie “Więcej niż LEK”?

Systematyzacja wiedzy jest naszym zdaniem najważniejszym etapem nauki. Na kursie będziemy systematyzować wiedzę na kilka sposobów. Pierwszy z nich to codzienna interakcja z albumem map myśli, który dzięki zawartym w nim grafikom pozwala na stworzenie sieci wizualnych skojarzeń, które są swego rodzaju “spustami pamięci”.

Kolejnym aspektem kursu, który ułatwia systematyzację wiedzy, jest system powtórek. Każde zagadnienie, które zostanie przez Was zanotowane w albumie map myśli, będzie powtórzone kilkukrotnie w ciągu trwania kursu.

Platforma będzie przypominać o codziennych powtórkach a czasami nawet do nich zmuszać ;) Dodatkowo będziemy przerabiać pytania do LEKu a czasami jakieś przypadki kliniczne. Wszystko to po to aby każdy z Was mógł wychwycić zakres wiedzy, nad którym musi jeszcze popracować.

Przeczytaj więcej o albumie map myśli

Czym jest Album Map Myśli?

Album Map Myśli na kursie jest połączeniem notatnika, kalendarza, rysownika oraz tradycyjnej książki. Jest to swego rodzaju “zeszyt ćwiczeń”. Każdy z Was będzie prowadził w nim swoje indywidualne notatki w trakcie biegu kursu, które później pozwolą nam na wykonywanie szybkich, efektywnych i przyjemnych powtórek i systematyzację wiedzy :)

Co zawiera Album Map Myśli?

Album map myśli zawiera w sobie przede wszystkim dużo przestrzeni do notowania. Każda ze stron posiada centralny rysunek, z którego wychodzą gałęzie mapy myśli dla danej grupy zagadnień. Tworzą one swego rodzaju szkielet, na którym każdy z Was będzie budował własne skojarzenia i wiedzę.

Dodatkowo w albumie znajdują się podstawowe informacje o tym jak zachodzi proces nauki oraz dużo wskazówek jak można uczyć się efektywnie. Na końcowych stronach albumu będzie zgromadzona wiedza medyczna, na którą szkoda poświęcać miejsca w notatkach czyli definicje różnych zespołów, objawów, norm a do tego skale, tabele, klasyfikacje itd. :)

Czy uczestnictwo w kursie wymaga stosowania Albumu Map Myśli?

Album map myśli, tak samo jak platforma, prezentacje, czy książki, jest jedynie narzędziem do pracy. To w jaki sposób każdy z Was je wykorzysta zależy tylko i wyłącznie od Was. Album pozwala spojrzeć na naukę z trochę z innej perspektywy. Kto wie? Może się okazać, że odkryjecie całkiem nowy sposób na zdobywanie i segregowanie wiedzy albo wpadniecie na kosmiczny pomysł i pomożecie nam go ulepszyć. :)

Niezależnie od tego, czy będziecie go używać, czy też nie, nadal lwią część wiedzy i samego kursu stanowi platforma i prezentacje, z których będziemy się uczyć. Dlatego też używanie albumu nie jest wymagane do skorzystania z kursu. Oczywiście na każdym kroku będziemy Was jednak do tego zachęcać, gdyż regularne stosowanie albumu zdecydowanie poprawia efektywność nauki.

Wspólna nauka

Jakie narzędzia komunikacyjne będą dostępne podczas kursu?

Komunikacja na kursie będzie odbywać się na 3 poziomach.

Chat

Każda z lekcji posiada własny, dedykowany czat, co pozwala na komunikację z osobami, które aktualnie uczą się tego samego tematu. Pozwoli to szybko rozwiać pojawiające się wątpliwości, podzielić się wiedzą i budować wspólną motywację.

Komentarze do slajdów

Każdy z Was posiada możliwość budowania wspólnej bazy wiedzy dzięki umieszczaniu adnotacji do prezentacji. Pozwoli to nam wszystkim nie tylko wyłapać ewentualne błędy czy nieaktualne informacje ale dodatkowo pozwoli stworzyć unikalną i niezwykle szczegółową bazę wiedzy. Z edycji na edycję kursu będziemy tworzyć coraz bogatsze źródło wiedzy medycznej.

System pytań i odpowiedzi

Dla najważniejszych pytań i często powtarzających się wątków, stworzyliśmy system pytań i odpowiedzi. Każdy z uczestników może na poziomie lekcji zadać pytanie lub odpowiedzieć innej osobie.

Dzięki systemowi powiadomień dowiecie się, gdy ktoś odpowie na Wasze wcześniej zadane pytanie i da Wam to możliwość rozpoczęcia dyskusji. Każdy z uczestników będzie posiadał swój indywidualny widok, gdzie będzie mógł śledzić dyskusje, w których uczestniczy lub które zdecydował się obserwować.

Prywatne wiadomości

Możesz wymieniać się wiedzą i pytaniami ze znajomymi nie opuszczając platformy!

Motywacja

Growth mindset - o co chodzi?

Zarówno w firmie, jak i poza nią, cała ekipa projektu "Więcej niż LEK" tworzy środowisko ludzi uczących się. Naszym marzeniem jest zarazić Was entuzjazmem do ciągłej nauki, nie tylko medycyny. :)

Praktykujemy filozofię “Growth Mindset” stworzoną i opisaną przez Carol Dweck. Pomagamy sobie, uczymy się od siebie, lubimy popełniać błędy i przede wszystkim oceniamy naszą pracę na podstawie postępu jaki poczyniliśmy a nie tego co dokładnie osiągnęliśmy. Dlatego też chcemy uczyć się razem z Wami.

Płatności, reklamacje, promocje

Jaka jest forma płatności za kurs Więcej niż LEK?

Płatność za kurs Więcej niż LEK będzie odbywać się tylko w postaci elektronicznej, poprzez system przelewów online.

Czy istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty?

Tak! Dokładne kwoty i terminy znajdziecie w Cenniku.

Co zrobić, aby skorzystać z płatności w ratach?

Podczas składania zamówienia, w ostatnim kroku Potwierdzenie zamówienia, wystarczy kliknąć na Płatność na raty i potwierdzić ten sposób płatności klikając na Kupuję i płacę na raty.

Czy mogę zmienić metodę płatności z płatności jednorazowej na raty?

Tak, bez problemu! Zaloguj się na platformie i przejdź do strony Twoje zamówienia. Jeżeli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze opłacone, dostępna będzie opcja Zmień metodę płatności. W przeciwnym razie, skontaktuj się z nami pisząc na info@wiecejnizlek.pl

Z jakich promocji mogę skorzystać?

Dokładne instrukcje skorzystania ze zniżek znajdziesz na stronie Promocje!

Zachęcamy do obswerwowania naszego fanpage'a oraz stron naszych partnerów! Będziecie mogli wygrać w nich vouchery zniżkowe o wartości 10%, 20%, a nawet darmowe uczestnictwo w kursie!

Nie musicie czekać z zapisami na wyniki losowania - vouchery będzie można zastosować też po opłaceniu zamówienia i uzyskać zwrot. ;)

Jeżeli nie załapiesz się na voucher - nic straconego! Zapisz się na kurs, a otrzymasz unikalny kod. Jeżeli zachęcisz jedną osobę do opłacenia kursu z wykorzystaniem kodu, obydwoje otrzymacie 100zł zniżki! Więcej w Regulaminie Promocji "Study Buddy".

Możesz też sięgnąć nie po Study Buddy, ale Study Group, które daje wszystkim 10% zniżki! Znajdź 10 do 30 osób chętnych na kurs i wyślij ich listę maili do nas na info@wiecejnizlek.pl.

W ciągu 5 dni roboczych wygenerujemy dla Was zniżki, a wiadomość potwierdzająca przyjdzie na każdy e-mail z listy. Wszyscy będziecie mogli użyć zniżki przechodząc na wiecejnizlek.pl/voucher, a następnie wpisując swój adres e-mail, który będzie jednocześnie kodem zniżkowym.

Jeżeli zapisze się Was i opłaci kurs co najmniej 10 - zniżka zostaje aktywna! W przeciwnym razie, będziemy musieli anulować zniżkę, a brakującą kwotę trzeba będzie dopłacić. ☹️ Więcej w Regulaminie promocji "Zniżki grupowe".

Czy kurs "Więcej niż LEK" jest refundowany przez Izby Lekarskie?

Jeżeli Twoja Izba Lekarska refunduje pozastażowe szkolenia, jak najbardziej możesz skorzystać z tego budżetu, aby refundować uczestnictwo w naszym kursie! Możemy potwierdzić, że z refundacji mogą skorzystać członkowie Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Informacje o tym jak uzyskać refundację znajdziecie na stronie Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Czy zapisując się na kurs otrzymuję zniżkę na kolejne edycje?

Dla każdego uczestnika naszego kursu oferujemy 50% zniżki na kolejne edycje Kursu Internetowego z pełnym dostępem do platformy. Aby z niej skorzystać, wystarczy po prostu zalogować się na platformie, a następnie przejść na wiecejnizlek.pl/zapisy - zniżka zostanie naliczona automatycznie. Więcej szczegółów w Regulaminie Promocji "Uczestnik poprzedniej edycji".

Czy istnieje możliwość zrezygnowania z uczestnictwa w trakcie trwania kursu?

W tym zakresie stosujemy się do oficjalnych praw konsumenckich.

Pytania z innej beczki

Dlaczego akurat edukacja?

Zarówno w firmie jak i poza nią cała ekipa projektu Więcej niż LEK tworzy środowisko ludzi uczących się. Naszym planem jest zarazić Was entuzjazmem do szeroko pojętej nauki i to nie tylko medycyny. :)

Praktykujemy filozofię “Growth Mindset”, stworzoną i opisaną przez Carol Dweck. Pomagamy sobie, uczymy się od siebie, lubimy popełniać błędy i przede wszystkim oceniamy naszą pracę na podstawie postępu jaki poczyniliśmy a nie tego co dokładnie osiągnęliśmy.

Dlatego też chcemy uczyć się razem z Wami. W naszym biurze znajdziecie czytelnię i bibliotekę, z której śmiało możecie korzystać. Poza tym zawsze macie nas pod ręką gdybyście potrzebowali pomocy, albo zauważyli jakieś błędy w działaniu platformy i chcieli tym samym pomóc nam :)

Robicie tylko kursy, czy chodzi o coś więcej?

Traktujemy kurs “Więcej niż LEK” jako okazję do szerzenia idei dzielenia się wiedzą, działania na rzecz powrotu prawdziwego mentoringu w środowisku medycznym oraz poprawy wizerunku lekarzy w polskim społeczeństwie. Wierzymy, że aby to stało się rzeczywistością, sami musimy stać się tą zmianą.

Mamy nadzieję, że zarówno w Waszej, jak i naszej zawodowej codzienności, wszyscy będziemy pamiętać, że aby oczekiwać pomocy, sami musimy być zawsze gotowi udzielić jej drugiej osobie.

Skąd się właściwie wzięliście?

Jesteśmy grupą przyjaciół z Poznania. Projekt jest w całości prowadzony i tworzony przez lekarza (Daro) i programistę (Adam), oraz naszych przyjaciół. Jesteśmy w pełni prywatną firmą, która nie posiada żadnych koneksji z przemysłem farmaceutycznym, ani żadnym innym. Będzie tak, dopóki my jesteśmy odpowiedzialni za prowadzenie projektu “Więcej niż LEK”. ;)

Wciąż mam pytania... gdzie mam pisać?

Jeśli macie powyższy tekst nie rozwiał wszystkich Twoich wątpliwości, pisz śmiało na info@wiecejnizlek.pl lub na facebooku. :)

Chcesz dobrze zdać LEK?

Więcej niż LEK, to unikalny kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Korzystasz z wyselekcjonowanych materiałów i gotowego planu pracy! Regularnie systematyzujesz wiedzę! Jesteś w stałym kontakcie z resztą uczestników, która wspólnie motywuje się do działania.